• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

ADA WORKSHOP - DAICHI ARAKI - 2020. Feb 1. Szombat 14:00 - AZ ESEMÉNY MEGTELT!

Sziasztok Rendezők, van valami Program infó , írás arról ,hogy fog lezajlani a Workshop!? gondolom elötte nyitva vagytok lehet vásárolni!? köszi az infót!

Nyitvatartási időben tudtok vásárolni. A workshop alatt, után nem. Aki vásárolni szeretne érdemes kicsit előbb érkezni.
Ha a magyar vám is úgy akarja, ki leszünk tömve ADA zselés növényekkel is, amit ezen a napon jelentős kedvezménnyel tudtok elvinni. Persze ehhez az kell, hogy kiadják a vámról végre :D
Erről jöv hét közepéig jelzünk majd.

Az előzetes tervek szerint a progam a következő lesz:

14:00 Workshop start Introduction
14:10 Start Araki's demonstration
15:20 finish the demonstration and start explanation for aquascaping
15:30 Q&A (for Araki's demonstration) and conclusion
15:40 Intorduciton new products, like Solar RGB, Metal Cabinet 60etc
break
16:10 Past, Present and Future of ADA
17:10 Q&A (Please ask anything!)
17:45 gift giving ceremony (we will prepare for participants) and
ceremonial photograph
18:00 Finish workshop
 
Az ünnepélyes fotózkodást illetően résztvevők (participants) alatt kit értesz @viktorlantos ?
Csak, hogy úgy készüljek dekoltázsilag. 💅👠👗💄 🤣🤣🤣

Valószínűleg ez csak egy szándék jelzés részükről, hogy ezt is lehet. Nem kamerairigyek :D
Pl Arakival vagy az ADA stábbal a berendezett aki mellett emlék fotó. Teljes résztvevős fotó stb.
Minden ilyen eseménynek jót tesz, ha utána megosztogatják az emberek az emlékeket. Ha van azt megköszönjük az ő nevükben is, ha csak otthoni emlékre szánod az is jó :)
A lényeg, hogy csináljunk egy jó workshopot, ahol lehet tanulni és mindenki jól érezheti magát :) Jah és persze reméljük a videó anyag is jó lesz amit rögzítünk :)

A büfészünetben szendvicsek, snack, üdítő és kávé is lesz.
 
Valószínűleg ez csak egy szándék jelzés részükről, hogy ezt is lehet. Nem kamerairigyek :D
Pl Arakival vagy az ADA stábbal a berendezett aki mellett emlék fotó. Teljes résztvevős fotó stb.
Minden ilyen eseménynek jót tesz, ha utána megosztogatják az emberek az emlékeket. Ha van azt megköszönjük az ő nevükben is, ha csak otthoni emlékre szánod az is jó :)
A lényeg, hogy csináljunk egy jó workshopot, ahol lehet tanulni és mindenki jól érezheti magát :) Jah és persze reméljük a videó anyag is jó lesz amit rögzítünk :)

A büfészünetben szendvicsek, snack, üdítő és kávé is lesz.
Top!
Már várom nagyon, mint kisgyerekként a vasárnapi fagyit!😉
 
A programot tüzetesen végigtanulmányoztam. Ezek szerint egy órát fog építeni? Vagy nem is lesz építés és én értettem félre valamit. Tudom, hogy nagyon gyors, csak biztos ami biztos gondoltam megkérdem, hogy mire készüljek.
 
A programot tüzetesen végigtanulmányoztam. Ezek szerint egy órát fog építeni? Vagy nem is lesz építés és én értettem félre valamit. Tudom, hogy nagyon gyors, csak biztos ami biztos gondoltam megkérdem, hogy mire készüljek.
Amikor kint voltunk nála, ott is 1 óra alatt dobta össze a 60-ast. Nyilván előtte-közben-utána végig beszél meg lehet kérdezni. Egy 60 literes megépítése nem több idő egy óránál, inkább a körítésből lehet tanulni.
 
Sziasztok! Felmerült bennem egy itthon talán szokatlan, de sajnos aktuális kérdés. Szóval mivel Arakinak végig kell utaznia több olyan csomóponton, ami tele van a kínai újév miatt meginduló kínaiakkal + mivel Japánban is van 4 regisztrált eset + mivel hosszabb időt fogunk sokan együtt tölteni egy igen jó páratartalmú helyen :)
Fogunk-e maszkot viselni?:unsure:
 
Back
Oldal tetejére