• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Iwagumi koktél

Tetszik! :D Én is megőrülök a surface scum-tól, de nálam éjjel nyitva van az ablak és van,hogy 4-5 fokot leugrik éjszakára a víz. Lehet,hogy növényeket sokkolom vele picit... :)
 
Tetszik! :D Én is megőrülök a surface scum-tól, de nálam éjjel nyitva van az ablak és van,hogy 4-5 fokot leugrik éjszakára a víz. Lehet,hogy növényeket sokkolom vele picit... :)
Én még nyáron is igyekeztem tartani a 25 fok körüli hőmérsékletet, zakatolt is a klíma rendesen. Most rásegítés nélkül van kb. ennyi. 24-26 fok között ingadozik.
A surface scum visszaszorulóban van. Sokáig figyeltem, és szerintem két okozója lehetett. Egyik oldalról a magas fehérjetartalmú hal- és rákeledel, amit nem biztos, hogy mindig maradéktalanul elfogyasztottak. Másik oldalról pedig a spray alapú CO2 lehet a ludas. A palack kiürülése előtt, az utolsó 4-6 töltésnél mintha a gázon kívül más is a vízbe kerülne. Az ilyen elven működő termékekkel szemben egy még feltételezésnek is veszélyes, ezért jelzem, hogy lehet egyedi esetről van szó.
 
Back
Oldal tetejére