• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes oRphEus 60 literes opti szettje

:eek:
Bakker, ez olyan mint amit az ázsiai versenytársak szoktak összerakni, ha nem jobb :)
Viszont a növényesítés nem lehetett egyszerű feladat, a karbantartás meg pláne nem. Észnél kell lenni a növényekkel, különben eltűnik a hardscape.
Nagyon várom a növényesített verzió fotóját.

ui.
látom a falon ott az RO csap
 
Utoljára módosított:
Sziasztok!

Ha a tárgyi 60-asra gondolsz: nem készült róla értékelhető technika nélküli fotó. Aztán elég hamar elengedtem, és már az új projektre koncentráltam.


Sajnos nem opti, használtan vettem egy sima 375 l-es akváriumot, fekete ragasztással. Eredetileg az volt az elképzelésem, hogy csinálok belőle egy növénytárolót, és ebből látom el a többi akváriumot, elsősorban a 250-est. Aztán megtetszett a rendelkezésre álló nagy tér, és csak nem tudtam megállni, belepakoltam vagy 60-70 kg lávakövet, 30 kg szűrőhomokot, és kitudja mennyi redmoort... Jelenleg csak a hardscape-ről tudok képet mutatni, itt kb 90%-os készültségben látható:

View attachment 4900020171023_162049_korr by Hunor Orban, on Flickr

Illetve találtam egy videót is a telómon, ezt is megosztom:


A CO2-vel megint túl sokat vacakoltam, meg is lett az eredménye egy brutál fonálalga invázió formájában. Jelenleg épp blackout van folyamatban, ha rendeződnek a dolgok majd igyekszem naplózni.
Köszönjük a választ!
Nagy kár érte!

Tudjuk hogy nem sok időd van, de az új medence nagyon ígéretes, jó lenne egy naplóban követni a fejlődését, mivel nem sok 200 liter fölötti akvárium fut a fórumon, igen nagy igény lenne rá!
A fekete ragasztó sajnos biztos egy kevés mínuszt hozhat egy versenyen ha látszik, de a beltartalom biztos elviszi a tekintetet róla (meg le is lehet vágni a képről)! A hátsó sarkokat még növényekkel eltüntetheted.

Nagyon drukkolunk hogy jól sikerüljön! Várjuk az infóáradatot!

Annamari+A.ttila
 
Szia Hunor!

már az új projektre koncentráltam.
Jelenleg csak a hardscape-ről tudok képet mutatni, itt kb 90%-os készültségben látható:

View attachment 4900020171023_162049_korr by Hunor Orban, on Flickr

Illetve találtam egy videót is a telómon, ezt is megosztom:


A CO2-vel megint túl sokat vacakoltam, meg is lett az eredménye egy brutál fonálalga invázió formájában. Jelenleg épp blackout van folyamatban, ha rendeződnek a dolgok majd igyekszem naplózni.

Hogy haladsz ezzel a medencével? IAPLC-re elkészül? Lesz naplója? Kíváncsian várom mit alkotsz (ha nem titkos) és úgy érzem nem vagyok ezzel egyedül!

A.ttila
 
Back
Oldal tetejére