1. Külső szűrőt keresel?

Akkor a következő szűrőket áttekintő tájékoztató oldal neked készült. Gyári adatok, Green Aqua ajánlás és a fontosabb paraméterek. Szűrő választási tájékoztató.

Tudtad, hogy az EHEIM 2075-ös szűrője az egyik legnépszerűbb termék a Professional 3 szériából? A Green Aqua-ban ezt a szűrőt önállóan 120-180 literes akváriumokhoz használjuk. 240 literes akváriumaink alatt két ilyen szűrő dolgozik tökéletesen.

Ha szűk a keret, megfelelő alternatíva lehet a Tetratec EX 1200-as szűrő. A szűrőanyagokat később itt érdemes cserélni, de induláshoz megfelelő lehet.

Tipp: Ha egy kis Purigennel kiegészíted a szűrőd, a vized kristálytiszta és színtelen lesz.

További külső szűrők a Green Aqua kínálatából.

Értesítés elrejtése
  2. Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Értesítés elrejtése

Eheim Professionel 4 vs Oase Biomaster külső szűrő

Kategória: 'Az akvárium szűrése, szűrők és szűrőanyagok', témanyitó: KoviAti91, téma nyitása: Febr 11, 2017.

Címkék:
?

Melyiket vennèd?

1. Professionel 4 széria

7 szavazat
    41.2%
  2. Biomaster szèria

9 szavazat
    52.9%
  3. Teljesen mindegy

0 szavazat
    0.0%
  4. Egyik sem, kommentben megírom a tutit ;)

1 szavazat
    5.9%
  1. KoviAti91
    Épp nem fórumozik ...

KoviAti91 Kertész szaki

Tag:
    Dec 6, 2012
    Kedvelik:
    123
    Hely:
    Balatonalmádi
    Van olyan akinek mind a kettővel van tapasztalata? (Prof 3-4 vs Biomaster) egymással szemben mik az előnyök ès hátrányok?

2. Glassmatt
    Épp nem fórumozik ...

Glassmatt Nézelődő

Tag:
    Nov 21, 2016
    Kedvelik:
    3
    Hely:
    Budapest
    en pont ma vettem egy Oase filtosmart 300 at miutan meggyozott a GA-s srac akinek ezuton is koszi a segitseget :)
    Tapasztalatok viszont engem is erdekelnenek, foleg a toltetek elhelyezese teren.

3. inadsz
    Épp nem fórumozik ...

inadsz Sasszem =) Admin Moderátor Legjobb napló

Tag:
    Ápr 17, 2009
    Kedvelik:
    8,817
    Hely:
    Budapest XVIII. ker.
    Map
  4. Glassmatt
    Épp nem fórumozik ...

Glassmatt Nézelődő

Tag:
    Nov 21, 2016
    Kedvelik:
    3
    Hely:
    Budapest
  5. Endi_75
    Épp nem fórumozik ...

Endi_75 Nézelődő

Tag:
    Febr 12, 2017
    Kedvelik:
    6
    Hely:
    Szigetújfalu
    Eheim-el ugyan nincs tapasztalatom, összehasonlítani nem tudok nekem Oase Biomaster 250 van.
    Eddig hibátlan, nagyon jól szűr, viszonylag halk (az ágyamtól kb. egy méterre van) simán lehet aludni tőle úgy is hogy nem szekrényben van (úgy gondolom még halkabb lenne)
    Ami negatívum talán (nem tudom hogy a többi szűrőnél hogy van) de rengeteg levegőt összegyűjt. Kicsit megmozgatom (hetente egyszer kb.) és akkor kinyomja. kb. ennyi.
    Én nem bántam meg. Ami nagyon tetszett, hogy mindegyikbe bele lehet tenni a fűtőt, és nem éktelenkedik az akiban.
    Bár ezt máshogy is meg lehet oldani.

Luigi13 kedveli.
  6. P.Attila
    Épp nem fórumozik ...

P.Attila Kertész szaki

Tag:
    Febr 21, 2017
    Kedvelik:
    184
    Hely:
    Budapest
    Én nálam is egy Biomaster 350 ketyeg 112 liter alatt. Szerintem halk, ettől csak hangosabb szűrőim voltak (JBL, Tetra). Az előszűrő funkciója és a külső fűtése kimondottan jól ki van találva.
    A takarítást óriási mértékben megkönnyíti és közel cseppmentesen lehet megoldani, majd csak rányomok a vákuumos automata feltöltőre és kész. + később, hogy stabil legyen a vízhőfok, jöhet a fűtés bele.
    Egy szóban: Imádom :)
    Több szóban: Nagyon megérte az árát!

Matyi és Luigi13 kedvelik.
  7. Glassmatt
    Épp nem fórumozik ...

Glassmatt Nézelődő

Tag:
    Nov 21, 2016
    Kedvelik:
    3
    Hely:
    Budapest
    még nem üzemeltem be azóta :) már nem is fogom mert idő hiány miatt inkább eladásra fogom szegényt kínálni

Aktuális oldal megosztása

1. Ez a weboldal cookie-t használ. Az új EU szabályozásnak megfelelően ez az üzenet az első látogatáskor megjelenik.
    A weblap további használatával automatikusan elfogadod, hogy az Akvakertész.hu Fórum cookie-t használ.
    Az Akvakertész Fórum csapata
    Értesítés elrejtése