• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

No, szépen ellepte az akva hátfalát és az egyik oldalüvegét a zöld poralga.
Csináltam egy bő 70-es vízcserét, de mielőtt feltöltöttem volna az akit, exceles konyhai papírtörlővel áttöröltem a problémás részeket.
CO2-t elzártam, tápot nem adagoltam, csak SC Excelt, és elkezdtem az 5 napos BO-t.
🤞
Szia, már vagy 1 hónapja szenvedek a poralgával! megvártam, hogy vastag legyen, sőt barna lett és eléggé büdös is. Tegnap megint vagy 65-70% csere volt és már látom, h jön vissza. Co-t kapcsoljam ki, ne adjak tápot sem?Kérlek segíts, köszi
 
Szia, már vagy 1 hónapja szenvedek a poralgával! megvártam, hogy vastag legyen, sőt barna lett és eléggé büdös is. Tegnap megint vagy 65-70% csere volt és már látom, h jön vissza. Co-t kapcsoljam ki, ne adjak tápot sem?Kérlek segíts, köszi
ja, és az UV sem segít.......
 
Szia, már vagy 1 hónapja szenvedek a poralgával! megvártam, hogy vastag legyen, sőt barna lett és eléggé büdös is. Tegnap megint vagy 65-70% csere volt és már látom, h jön vissza. Co-t kapcsoljam ki, ne adjak tápot sem?Kérlek segíts, köszi
Bocsi a megkésett válaszért, @Bukfenc .
Vízcserékkel és a R. wallichii kiiktatásával sikerült likvidálnom. Mivel sok szutykot megfogott, az megdobta a nemkívánatos vízparamétereket. (Tudom, hogy a szívó- és nyomóágat át kellene helyezni a másik oldalra, de az egyenlőre nem kivitelezhető.).
 
Back
Oldal tetejére