• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Egy új kezdet

Ha ennél is ütősebb lesz az már kiüt
Jobbulást,Én is várom majd az új akvárium megvalósításodat
Ja és majd el felejtem gratula a 3. helyhez!
Köszi. :)

Elolvastam az elejétől a naplót, közben jókat mosolyogtam a hozzászólásaimon, meg a kommenteken is.
Jó volt egy kicsit visszapörgetni, hogyan sikerült elcsípni egy harmadik helyet a HAC-on.
NA DE! Úgy döntöttem szétkapom az akit, már félig kész is, mert itt a nagy munka a kétszáz RC kihalászása. :D Azért is tartok szünetet mert a kis aljasok kikészítenek :) :confused:
Az új projekt természetesen új naplót is kap, hamarosan indítom. Annyit elárulok, nem akartam ismét lombkoronás fás akváriumot, de már csak azért is megcsinálom :ninja:, mert most nem úgy sikerült ahogy azt szerettem volna, és ezt jogosan megkaptam kritikaként is a versenyen. :) Úgy hogy most bizonyítok elsősorban magamnak, és megmutatom, hogy megtudom csinálni odaba*szósan :D:cool: Természetesn nem ugyanaz a scape lesz, nem hegyes "tájképben" gondolkozok, na de a többit majd ott...
Gondolkoztam, hogy most legyen meglepi akvárium, vagy mutassam lépésről lépésre a dolgokat... szerintem az utóbbi lesz.
 
hogy megtudom csinálni odaba*szósan
Pain & Gain :
"Mert Én odateszem magam" :D

Gondolkoztam, hogy most legyen meglepi akvárium, vagy mutassam lépésről lépésre a dolgokat... szerintem az utóbbi lesz.
Az utóbbit kérném ha lehet :whistle:
Az RC kihalászásának legjobb trükkje a bébirépa vagy a borsó,rámennek aztán hálóval csak a kupacot kell kivenni.:D
Kíváncsian várom az új akváriumot.(y)
 
Ma megkaptam a HAC 3.hely nano kategória nyereményét (majdnem mindent)
Lehet gondolkozni mit is hozzak össze belőle. :)

y7aramu6.jpg
 
Back
Oldal tetejére