• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Egy új kezdet

Örömmel jelentem a fonál alga kezd megcsappanni, bár vannak részek ahol azért kitartó, de én jobban. :)
Sikerült felkötözni végre a fissidenst, párom segített. Annyira belejött a "fa" készítésbe, hogy csak na. :D
Volt egy nagyobb nyírás is, képek hamarosan.
 
Helló!
A molly-k és garnélák megvannak együtt? Tényleg eszik a fonalalgát? Csak a fekete "jó" fonal ellen, vagy más színű is?

Köszi
 
Helló!
A molly-k és garnélák megvannak együtt? Tényleg eszik a fonalalgát? Csak a fekete "jó" fonal ellen, vagy más színű is?

Köszi
Szia

Megvannak. :) Csak RC-k vannak a medencében, így nem félek mi lenne ha a mollyk egy - kettőt megennének.
Nekem csak Black Molly volt még, amúgy egészen hatásosak, eszik a fonalalgát, de a lényeg hogy a kiváltó okot megszüntesse az ember. Nálam ez a házfelújítás miatti akvárium hanyagolás, áramszünet stb. volt.
 
Ja azt nem is írtam, hogy szeptembertől valószínűleg költözés... Úgyhogy nem tudom mi lesz az akváriummal... Nem az a kérdés, hogy lesz e, hanem, hogy lehet új projekt veszi kezdetét? :D :p
 
A helyi díszállat kereskedésben járva vettem 5 db amano garnélát, illetve találtam az egyik akváriumba egy otot, szegény elég sovány volt, nem tudom megmarad e, majd nézek neki cimborákat, egyenlőre kicsit depisen, de nyalogatja az algát az üvegről. Sajnáltam, így inkább elhoztam, remélem jól fogja érezni magát.​
8899170886_454bfebc0a_b.jpg

8899057780_e7174e7856_b.jpg
8899058896_73bb8108c9_b.jpg
8898441897_5f6d815ba1_b.jpg
8898442789_80f596da75_b.jpg
8898442263_136ab8508a_b.jpg
8899058852_0ddd4a83e5_b.jpg
 
Szia Tibi!
Végigolvastam a naplódat és eszméletlen jól néz ki az akid.
Az elrendezés a növények minden tuti (y) grat hozzá.
Annyi kérdésem lenne hogy a hungarocellből mikor emelted a talajt akkor az amazoniát simán csak rá borítottad és úgy halmoztad fel a jobb sarokban?
A táptalaj meg alá került vagy közötte használtál valamilyen választó réteget?
 
Szia Tibi!
Végigolvastam a naplódat és eszméletlen jól néz ki az akid.
Az elrendezés a növények minden tuti (y) grat hozzá.
Annyi kérdésem lenne hogy a hungarocellből mikor emelted a talajt akkor az amazoniát simán csak rá borítottad és úgy halmoztad fel a jobb sarokban?
A táptalaj meg alá került vagy közötte használtál valamilyen választó réteget?


Szia!
Köszi szépen, örülök, hogy tetszik.
Simán borítottam rá egy keveset, majd táptalaj, majd ismét amazonia.
Semmi más elválasztó nincs. :)

A következő akvárium szeptember-októberben indul, majd jobban dokumentálom fénykép ügyileg a ténykedésemet :)
 
Tegnap beszereztem 10 db ékfoltos razbórát. :)
Az előbb be is kerültek az akváriumba, épp feltérképezik a helyet. Az eladó állítása szerint "lehet, hogy ezek törpe ékfoltos razbórák"...
Lényeg, hogy képek majd estefelé :)
 
Back
Oldal tetejére