• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Fontos EAPLC 2017 Contest

viktorlantos

Alapító
Admin
Akkor indulhat a menet!

Sajnos én ismét a pontozó oldalon kaptam csak helyet. :cry: Pedig idén megpörgettem volna az IAPLC akváriumot. Ez van.

De ti nevezzetek! :) Legyen sok szép jó helyezés! (y)

matrai

Legenda
Még mindig semmi! Nem látom az akit! Kezdjek izgulni?
Kezdj! Az enyémmel sem más a helyzet. A nevezőlap végén ha mindent kitöltöttél, megjelenik egy public gomb, arra kell még rányomni, nálam kétszer kellett. Utána felugrik egy ablak nagy zöld pipával, hogy továbbítottuk a nevezését, kis türelmét kérjük, ellenőrzésig. Vagy hasonló. Elméletileg ezután már hátra lehet dőlni, tavaly hátra is dőltem, nem is került be a nevezésem a versenyre.:) Idén egyik kollegánknak én intéztem a nevezését, minden ugyanígy ment, napon belül felkerült a kép az oldalára. Most írtam Jurijsnak facén, hogy tud-e segíteni?;)

talachi

Legenda
Legjobb napló
Kezdj! Az enyémmel sem más a helyzet. A nevezőlap végén ha mindent kitöltöttél, megjelenik egy public gomb, arra kell még rányomni, nálam kétszer kellett. Utána felugrik egy ablak nagy zöld pipával, hogy továbbítottuk a nevezését, kis türelmét kérjük, ellenőrzésig. Vagy hasonló. Elméletileg ezután már hátra lehet dőlni, tavaly hátra is dőltem, nem is került be a nevezésem a versenyre.:) Idén egyik kollegánknak én intéztem a nevezését, minden ugyanígy ment, napon belül felkerült a kép az oldalára. Most írtam Jurijsnak facén, hogy tud-e segíteni?;)
Ok! Zöld pipás rész megvolt nekem is. De még mindig nem látom!

matrai

Legenda
Végül is sikeres volt mindkettőnk nevezése, valószínű a nagyobb forgalom miatt lassabban működtek a folyamatok.:)

kuchi

Legenda
Hajra!En megyek mindenképp a díjátadóra,jön valaki Mo-rol?Tavaly is jo buli volt,sok embert megismertem stb..

Cipo3

VIP kertész
Végül is sikeres volt mindkettőnk nevezése, valószínű a nagyobb forgalom miatt lassabban működtek a folyamatok.:)
Fejlesztési vezető vagyok és rengeteg webes szervert üzemeltetünk. Egy okostelefonon felhúzok egy szervert ami teljesen vígan ki fogja szolgálni ezt a feladatot. S itt most nem az én-en van a hangsúly hanem hogy nem nagy feladat. Se a terheltség se semmi nem mentség rá. Egy bődületesen GERONIMO rendszert csinálnak, ahol pár diák írta a motort mert úgy ocssó és csak ötccá feketén, vagy egy önjelölt zseni ingyen.
Másik oldalról lehet, hogy beiktattak pár emberi ellenőrzési fázist, akkor meg semmi baj a motorral, csak rossza koncepció.

Én gyanítom, hogy az első lesz, vagyis, hogy GERONIMO a kód. Sajnos saját szememmel láttam olyan újonc programozót, aki írt egy webshopot ami 10 egyidejű vásárlónál már megfektetett egy 800e-es szervert. Ha nem látom nem hiszem el, hogy lehet ennyi kóklerség egy helyen.

Cipo3

VIP kertész
Gyakorlásképpen szerettem volna jelentkezni az EAPLC-re. Hogy tudjam mik jönnek szembe ha egyszer tényleg lesz mit beadnom amire büszke vagyok. Mindenki mondta, hogy ilyenkor minden össze szokott jönni és tényleg.

- Fátyol még sosem volt az akváriumomba hát most jó vastagon, mint a szappan a fürdőkádban.
- Talán a fátyol miatt talán másért...megemelkedett a Co2 és a 14 db hatalmas amanóból 10 megadta magát. (A héten veszek skimmert)
- már 3 hónapja csak ecset alga van..annak is már csak 10%-a mert a Lilyk megoldották, most megjelent a zöld, a barna és a fonal alga.
- már kétszer láttam valami sikló szerű kígyózó bélférget úszni amíg valaki be nem kapta. (bár ez nem rontja a látványt)
- elburjánzott a piros Ludwigia Palustris, visszavágtam amiből ordít, hogy vágva van, ronda, ezt nem tudom, hogy lehet szépen megoldani.

Szóval még csak képet sem csináltam. :(

Oldal tetejére