• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

EAPLC 2016 - díjátadó november 19

Szerintem ők sem tudják. Az mindenesetre vicces, hogy szerintük 61+25+10=100. :D
facebookon is rákérdezett valaki, ott azt írták "minden kategóriából arányosan mutatják a "top 100" helyezést. na hogy mi aránylik mihez az ugye nem derül ki, de legalább megmagyarázzák, hogy jól van úgy.
 
En is gratulalok minden magyar es külföldi resztvevönek is termeszetesen. Szep volt sracok!
Ha lehet, akkor dobjatok föl kepeket is, hadd lassuk, mivel ertetek el ilyen szep eredmenyeket!
 
facebookon is rákérdezett valaki, ott azt írták "minden kategóriából arányosan mutatják a "top 100" helyezést. na hogy mi aránylik mihez az ugye nem derül ki, de legalább megmagyarázzák, hogy jól van úgy.

Most nézem, hogy tavaly októberben volt a top"100" kihirdetése, a levelek meg valamikor idén februárban lettek kiküldve. Hát remélem, hogy ennél most gyorsabbak lesznek. :D Biztosan könnyebb így, mint feldobni a netre egy pdf-ben a listát. :p
 
Most nézem, hogy tavaly októberben volt a top"100" kihirdetése, a levelek meg valamikor idén februárban lettek kiküldve. Hát remélem, hogy ennél most gyorsabbak lesznek. :D Biztosan könnyebb így, mint feldobni a netre egy pdf-ben a listát. :p
szerintem tavaly felkerült a teljes lista pdf-ben, nekem legalábbis úgy rémlik, hogy kis keresgéléssel megvolt a teljes lista. A levél tényleg sokkkkkal később jött.
 
Most alakítanak éppen a honlapon valamit.

"Der Wartungsmodus ist aktiv - The maintenance mode is active
Die Webseite wird in Kürze wieder verfügbar sein - The website will be available shortly"
 
Utoljára módosított moderátor által:
Én nagyon örülök a nano 5. helynek, és le a kalappal Jurijs és csapata előtt, kb. háromszor írt rám, hogy küldjek már vmi videót, ha nem tudok menni. Küldtem... [emoji4]
Nem tudom mekkora a stáb, de ügyesek, és csinálják. [emoji5]
Jövőre is indulok, remélem, hogy nagyobb kategóriában, és hasonló élménnyel.
Köszönöm!


Tapatalkkal küldve az én GT-I9506 eszközömről
 
Back
Oldal tetejére