• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

EAPLC 2016 - díjátadó november 19

Elég gyatrán megy az oldal feltöltése, mondhatni már ciki :( Azért ennyi idő után már elvárná az ember hogy felkerülnek a képek és a helyezések.
 
Elég gyatrán megy az oldal feltöltése, mondhatni már ciki :( Azért ennyi idő után már elvárná az ember hogy felkerülnek a képek és a helyezések.
Lol! Milyen nevezések?! :D Ha csak egy szűk listát kapott a zsűri, akkor milyen helyezésekről beszélhetünk? :D
 
Lol! Milyen nevezések?! :D Ha csak egy szűk listát kapott a zsűri, akkor milyen helyezésekről beszélhetünk? :D
Azért megnézném képeken hogy miféle nevezések kerültek be vagy hogy miféle akváriumok wabik születtek.
 
Azért megnézném képeken hogy miféle nevezések kerültek be vagy hogy miféle akváriumok wabik születtek.
Ó, hát azt már én is, de az a helyzet, hogy már lemondtam róla. Meg hát amúgy sem sokat oszt, vagy szoroz ebben a formában. Lehet, hogy nano kategóriában kellett vonla nekem is megfuttatni az akvát, csak hülyén néztek volna ki a vitorláshalak. :p :D
 
Ó, hát azt már én is, de az a helyzet, hogy már lemondtam róla. Meg hát amúgy sem sokat oszt, vagy szoroz ebben a formában. Lehet, hogy nano kategóriában kellett vonla nekem is megfuttatni az akvát, csak hülyén néztek volna ki a vitorláshalak. :p :D
Neveztem két wabit ha minden igaz azért megnézném hogy mik kerültek be az első10 be
 
Sajnos a múlt évben is több idő volt megcsinálni.
Szerintem csak Jurijs dolgozik rajta. És hát kemény meló pláne ha ezt nem egy normál megbízás keretein belül csinálja az ember.

Talán múltkor volt az is hogy meghekkelték őket. Idén új site, új motor, de még mindig valami nem ok.

Előbb utóbb felkerül minden.
 
Az mitől van, hogy "eltűnt" a nevezésem?
Beloggolok, megnézném és ez fogad: This user has not published any posts...
Kidobtak volna? Fiatal voltam, kellett a pénz :D
szerintem törölték a nevezéseket a fiókokból, már nincs szerepe, csak foglalná a helyet a tárhelyen
 
Látod,pedig hogy féltél a versenytől???Hát a középmezőnyben végeztél.Gratulálok Laca.(y)
És persze mindenkinek aki indult a versenyen.:);)
Hozzám képest tök jó a helyezésed:LOL:
Köszi szépen!
Most esett le, hogy bekerültem a top 100-ba. :D :p Aminek örülök, hogy a hazai indulók között is hasonló helyen szerepelt az akvárium. Azért a HAC-on egy ilyen helyezéstől oda, meg vissza lennék. :D Na majd meglátjuk! :sneaky:
 
Back
Oldal tetejére