• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Fontos EAPLC 2017 Contest

Akkor indulhat a menet!

Sajnos én ismét a pontozó oldalon kaptam csak helyet. :cry: Pedig idén megpörgettem volna az IAPLC akváriumot. Ez van.

De ti nevezzetek! :) Legyen sok szép jó helyezés! (y)
 
Még mindig semmi! Nem látom az akit! Kezdjek izgulni?
Kezdj! Az enyémmel sem más a helyzet. A nevezőlap végén ha mindent kitöltöttél, megjelenik egy public gomb, arra kell még rányomni, nálam kétszer kellett. Utána felugrik egy ablak nagy zöld pipával, hogy továbbítottuk a nevezését, kis türelmét kérjük, ellenőrzésig. Vagy hasonló. Elméletileg ezután már hátra lehet dőlni, tavaly hátra is dőltem, nem is került be a nevezésem a versenyre.:) Idén egyik kollegánknak én intéztem a nevezését, minden ugyanígy ment, napon belül felkerült a kép az oldalára. Most írtam Jurijsnak facén, hogy tud-e segíteni?;)
 
Kezdj! Az enyémmel sem más a helyzet. A nevezőlap végén ha mindent kitöltöttél, megjelenik egy public gomb, arra kell még rányomni, nálam kétszer kellett. Utána felugrik egy ablak nagy zöld pipával, hogy továbbítottuk a nevezését, kis türelmét kérjük, ellenőrzésig. Vagy hasonló. Elméletileg ezután már hátra lehet dőlni, tavaly hátra is dőltem, nem is került be a nevezésem a versenyre.:) Idén egyik kollegánknak én intéztem a nevezését, minden ugyanígy ment, napon belül felkerült a kép az oldalára. Most írtam Jurijsnak facén, hogy tud-e segíteni?;)
Ok! Zöld pipás rész megvolt nekem is. De még mindig nem látom!
 
Végül is sikeres volt mindkettőnk nevezése, valószínű a nagyobb forgalom miatt lassabban működtek a folyamatok.:)
 
Hajra!En megyek mindenképp a díjátadóra,jön valaki Mo-rol?Tavaly is jo buli volt,sok embert megismertem stb..
 
Végül is sikeres volt mindkettőnk nevezése, valószínű a nagyobb forgalom miatt lassabban működtek a folyamatok.:)
Fejlesztési vezető vagyok és rengeteg webes szervert üzemeltetünk. Egy okostelefonon felhúzok egy szervert ami teljesen vígan ki fogja szolgálni ezt a feladatot. S itt most nem az én-en van a hangsúly hanem hogy nem nagy feladat. Se a terheltség se semmi nem mentség rá. Egy bődületesen GERONIMO rendszert csinálnak, ahol pár diák írta a motort mert úgy ocssó és csak ötccá feketén, vagy egy önjelölt zseni ingyen.
Másik oldalról lehet, hogy beiktattak pár emberi ellenőrzési fázist, akkor meg semmi baj a motorral, csak rossza koncepció.

Én gyanítom, hogy az első lesz, vagyis, hogy GERONIMO a kód. Sajnos saját szememmel láttam olyan újonc programozót, aki írt egy webshopot ami 10 egyidejű vásárlónál már megfektetett egy 800e-es szervert. Ha nem látom nem hiszem el, hogy lehet ennyi kóklerség egy helyen.
 
Gyakorlásképpen szerettem volna jelentkezni az EAPLC-re. Hogy tudjam mik jönnek szembe ha egyszer tényleg lesz mit beadnom amire büszke vagyok. Mindenki mondta, hogy ilyenkor minden össze szokott jönni és tényleg.

- Fátyol még sosem volt az akváriumomba hát most jó vastagon, mint a szappan a fürdőkádban.
- Talán a fátyol miatt talán másért...megemelkedett a Co2 és a 14 db hatalmas amanóból 10 megadta magát. (A héten veszek skimmert)
- már 3 hónapja csak ecset alga van..annak is már csak 10%-a mert a Lilyk megoldották, most megjelent a zöld, a barna és a fonal alga.
- már kétszer láttam valami sikló szerű kígyózó bélférget úszni amíg valaki be nem kapta. (bár ez nem rontja a látványt)
- elburjánzott a piros Ludwigia Palustris, visszavágtam amiből ordít, hogy vágva van, ronda, ezt nem tudom, hogy lehet szépen megoldani.

Szóval még csak képet sem csináltam. :(
 
Back
Oldal tetejére