• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Fontos EAPLC 2017 Contest

Most kezdek pontozni picit csusznak
Egyszer csinálhatnál egy hosszabb commentet, hogy mik a pontozási szempontok.

Amúgy van valami progi ami feldob egy képet és vár 5 szempont szerint 5 különböző pontot?
Látni a nevező nevét, nemzetiségét pontozás közben?

Vagy mindez teljesen fapadosan megy küldenek egy zippet 500 képpel és várnak egy excelt tőled a végén. :D :D

Van valami előszűrés, hogy 3 fő felállítja a sorrendet s csak a legjobb 200-at pontozzátok le már csak ti?
 
Én most értem végére a pontozásnak. Kommentek még jönnek 1-2 nap múlva. Péntekig kaptunk határidőt a pontozásra.

Wabi kusa téma szerintem kínlódik. Hogy mi is legyen vele wabi kusa vagy terkó. A regi wabira már nem sokban emlékeztetnek. Én már megszüntettem volna ezt a kategóriát. Ahogy meg is tettük a HAC-on.

Nano és normál is jó lett. Értelemszerűen a normál ami erős. Húzzák a franciák, spanyolok mi talán a németekkel együtt a harmadik legerősebb "csapat" vagyunk produktumban. Nincsenek angolok kevés más náció szerepel.

Feltűntek az oroszok? Ők fogalmam sincs hogy kerültek be. Vagy ha már kivándoroltak hogyan engedte a regisztráció, hogy orosz megjelöléssel szerepeljenek. Meghekkelték az EAPLC-t? Putyin rokonai?

A többi náció nem létezik EAPLC szempontból, ami tanulságos úgy, hogy az egyetlen EU versenyről beszélünk és még a franciák is képesek voltak kibújnia a nacionalista nézeteikből.

Az eredményességet figyelembe véve ott van mindenki aki számít, az első 10 a normálban erős. Nanoban is talán.

Ráférne az EU-ra egy kis felrázás. Kifulladt a szekér, pedig 1-2 éve még a francia lelkesedéssel úgy tűnt elindult egy felzárkózás az ázsiai elit után. Jöttek a spanyolok is, de most a két náció nem tesz ki annyi jó akváriumot, mint korábban egyedül a franciák toltak.
 
Utoljára módosított:
Jurijs most készíti a Top 100 összeàllítàst, ma éjjel vagy holnap online fenn lesznek az eredmények!
Biztosan szép akvàkat dobtatok be a versenyre, szurkolok mindenkinek.
 
Kimásoltam, valaki ide írná a beceneveket a nevek után?

Normál
17. Danyikó Tamás (danyi03)
26. Szili-Kis József
32. Nagy Nikolette
38. Dürgő Zoltán

Nano
5. Matrai Sándor (matrai)
11. Kovács Gergely
15. Danicska Tamás János

Gratulálok mindenkinek

Miért top 100-van a képen és egyik se megy el 100-ig, csak 64-en jelentkeztek?
 
Normálban én talán picit jobbra vártam néhány magyar akváriumot.
Összpontozásról nem láttam lapot. De kivi leszek a sorrendre. Reméjük felkerül a webre is a galéria valamikor.
 
Back
Oldal tetejére