• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Fontos EAPLC 2017 Contest

A mostani akvát nevezted be, vagy a köveset?
HA a mostanit neveztem volna akkor mérhetetlenül csalódott lennék és egy párnába zokognék még mindig:cry::LOL::LOL:
A köveset neveztem mert arról volt fotó,mondjuk ettől még bent lehet az első 100-ba de nem oszt nem szoroz,inkább az AGA-t várom.
A mostani már a jövő évi versenyakvárium,nálam sajnos egy év egy akvárium :)
 
Kis országunk elég elől van.

296 participants from 26 countries ( 257 participants in 2016! ):

40 Germany
28 Spain
27 Italy
26 Poland
26 France
24 Romania
20 Hungary
18 Portugal
16 Czech Republic
10 Austria
7 Netherlands
7 Sweden
6 Denmark
6 Slovakia
6 Ukraine
6 United Kingdom
5 Russia
3 Croatia
3 Norway
3 Turkey
2 Bulgaria
2 Lithuania
2 Serbia
1 Belgium
1 Bosnia and Herzegovina
1 Latvia
 
Megpróbáltam rákeresni a nano győztesre a neten, hátha valahol megosztotta már az akváriumfotóit. Nem találtam fórumbejegyzést vagy pinterest megosztást, de egy érdekes találatot viszont dobott a google :D

aga.jpg
A link természetesen nem működik, de az a szép benne, hogy az AGA ugye még nem publikálta az eredménylistát :)
 
Megpróbáltam rákeresni a nano győztesre a neten, hátha valahol megosztotta már az akváriumfotóit. Nem találtam fórumbejegyzést vagy pinterest megosztást, de egy érdekes találatot viszont dobott a google :D

View attachment 43278
A link természetesen nem működik, de az a szép benne, hogy az AGA ugye még nem publikálta az eredménylistát :)
A képen is látható zöld háromszöget ha lenyitod láthatod a google által tárolt változatot. Szóval kint volt az valamikor.
https://webcache.googleusercontent....ardeners.org/?ID=73+&cd=1&hl=hu&ct=clnk&gl=hu
 
:)
Én ezt tudom, csak hát voltam annyira "toleráns" a szervezőkkel, hogy nem illesztettem be ide a képet, na meg ki tudja, lehet változott azóta. De vágom melyik akvárium az. Pazar.
És akkor ÍME :)
 
Utoljára módosított:
Normálban én talán picit jobbra vártam néhány magyar akváriumot.
Összpontozásról nem láttam lapot. De kivi leszek a sorrendre. Reméjük felkerül a webre is a galéria valamikor.
A pontozás során találkoztál a scaper's dayes akváriumokkal és Béláét láttad?
 
:( Akkor várakozunk.

Fura lenne, ha nemfért volna be. Viszont ha a nevezési rendszerük miatt idén is kimaradtak magyar akváriumok akkor jövőre el kell engedni. És fókuszálni a nagy versenyekre. Úgy látszik itt a szervezés körül túl nagy a fejetlenség.
 
Fura lenne, ha nemfért volna be. Viszont ha a nevezési rendszerük miatt idén is kimaradtak magyar akváriumok akkor jövőre el kell engedni. És fókuszálni a nagy versenyekre. Úgy látszik itt a szervezés körül túl nagy a fejetlenség.
Igen pont ezt akartam Èn is írni.Èn is kváncsi vagyok hogy az IAPLC 267 helyhez kèpest az EU versenyen hogy szerepelt az akváriumom.
Azèrt a 100 ba jó lenne benne lenni.
Eddig mindegyik akváriummal sikerült amivel neveztem.[emoji39]

Tapatalkkal küldve az én Redmi Note 4 eszközömről
 
Fura lenne, ha nemfért volna be. Viszont ha a nevezési rendszerük miatt idén is kimaradtak magyar akváriumok akkor jövőre el kell engedni. És fókuszálni a nagy versenyekre. Úgy látszik itt a szervezés körül túl nagy a fejetlenség.
Nekem is rossz a szájízem a szervezéssel kapcsolatban, nem érzem egyensúlyban a versenyképekbe ölt energiát a szervezésbe fektetett erővel. Egy európai versenytől többet várna az ember. De majd egyszer a GA megrendezi...:rolleyes:
 
Nekem is rossz a szájízem a szervezéssel kapcsolatban, nem érzem egyensúlyban a versenyképekbe ölt energiát a szervezésbe fektetett erővel. Egy európai versenytől többet várna az ember. De majd egyszer a GA megrendezi...:rolleyes:

Sajnos ezt a versenyt a német ADA rendezi. Kis presztizs villogtatás. Nincs mögötte lélek, elhivatottság. Nincs küldetés.
Kinevezte a verseny EU versenynek, de ha jó lenne a szervezés a jelenlegi nevezésnél akár 5x ennyi akvárum is lehetne. A piacban ennyivel több van legalább.
A melót kiadta Jurijsnek. És vagy a ráfordított idő vagy a zseton hibádzik, de valami nem ok. A site állandóan halott.
Túl sok a késés stb. A regisztráció nem működik rendesen évek óta.

Nah mind1. De tényleg morcos vagyok az akváriumok miatt. Vagy egyenként mindenkinek írni kellett volna a regisztráció után?
 
Utoljára módosított:
Back
Oldal tetejére