• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Fontos 2017 IIAC Aquascaping Contest

Sziasztok!

Elég faszán megcsinálta. Vajon miért csak 33? A Sky miatt?
Ez nem "Az" a verseny, a másolást talán nem is nézik.
Vannak nagyon jó részek benne, de pár hiba is.
Valószínű inkább az ilyen szép állapotba csak emersen nevelhető páfrányok nagy mennyisége miatt, ugyanis kitétel hogy vízalatti növényekkel kell berendezni.

AmegA
 
Elég faszán megcsinálta. Vajon miért csak 33? A Sky miatt?

Tuti nem, de tényleg bitang! A kis patak középen? :)
Én rányomtam volna egy kreatív küldöndíj plecsnit.

Viszont érdekes, hogy az IIAC a nagy IAPLC koppintások között szerette volna a növényekre ráirányítani a figyelmet a korábbi kommunikációban.
Ahogy a mezőny első felét nézem mintha IAPLC lenne. Maradnak a terepasztalok, a végletekig részletezett tájak. Nem sikerült az IAPLC-ről való leválás.
Most már azt látom inkább mégjobban ráerősítenek, hogy totál konkurenciája legyen a japán versenynek.

Apropó IAPLC gála is jön a napokban!
 
Tuti nem, de tényleg bitang! A kis patak középen? :)
Én rányomtam volna egy kreatív küldöndíj plecsnit.

Viszont érdekes, hogy az IIAC a nagy IAPLC koppintások között szerette volna a növényekre ráirányítani a figyelmet a korábbi kommunikációban.
Ahogy a mezőny első felét nézem mintha IAPLC lenne. Maradnak a terepasztalok, a végletekig részletezett tájak. Nem sikerült az IAPLC-ről való leválás.
Most már azt látom inkább mégjobban ráerősítenek, hogy totál konkurenciája legyen a japán versenynek.

Apropó IAPLC gála is jön a napokban!
Hol van a galéria?
 
Hm a 4. akvánál a fotózás valami eszement profi módon lett eltalálva!

A legjobban nekem a world rank 6-os akva tetszik, egyébként.
 
Back
Oldal tetejére