• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

EAPLC 2016 - díjátadó november 19


Beelőzte ezt o_O

21c64078aa2046517cad4c5ac6620cf4.jpg

Viktor, a 2017 EAPLC versenyről tudni már valamit? Vagy csak én vagyok béna, hogy nem találom?


Elég gyatrán megy az oldal feltöltése, mondhatni már ciki Azért ennyi idő után már elvárná az ember hogy felkerülnek a képek és a helyezések.
10 perce fel tudtam menni, kicsiben meg tudtam nézni a galériát, a nagyításhoz reg kellett volna. Most már be se hozza az oldalt.

Szerk: vagy mégis :) http://eaplc.com/eaplc-2016-nano/
 
Beelőzte ezt o_O

Hát mindig vannak ilyenek. De azért hozzá kell tenni, hogy azért a neonért komolyabb helyeken egy tasli is járna. Feleslegesen elcs***te az egészet.
És ha már itt tartunk nem csak azért pontozzák le az ilyen akváriumokat, mert az arányokat vágja agyon a hal, hanem azért is mert az állatkínzás határait feszegeti.
Kár érte mert igazi makett. Nem kevés melóval.

Viktor, a 2017 EAPLC versenyről tudni már valamit? Vagy csak én vagyok béna, hogy nem találom?

Pontozóként nem látok bele a szervezésbe. Csak elfogadom a felkérést ha megkeresnek. De lassan aktuális lesz a nevezés.
Idén viszont lehet a versenyzés öröméért én is inkább beugrok a mezőnybe.
 
Beelőzte ezt o_O

View attachment 32799

Viktor, a 2017 EAPLC versenyről tudni már valamit? Vagy csak én vagyok béna, hogy nem találom?



10 perce fel tudtam menni, kicsiben meg tudtam nézni a galériát, a nagyításhoz reg kellett volna. Most már be se hozza az oldalt.

Szerk: vagy mégis :) http://eaplc.com/eaplc-2016-nano/

Nem az a gáz, hogy megelőzte, hanem az, hogy nem diszkvalifikálták, amiért a 64 literes akvát a nano kategóriába nevezte!!!
 
Nem az a gáz, hogy megelőzte, hanem az, hogy nem diszkvalifikálták, amiért a 64 literes akvát a nano kategóriába nevezte!!!
Vágom. De azt hittem, ezen már kidühöngtétek magatokat :) ;) De akkor én is bemondom: BUNDA! :D
 
Csernák Gábor mivel indult tavaly, nem tudja valaki? Van naplója? Vagy csak annyit, hogy mi a nickneve, mert én még nem tudom a nickeket a valódi nevekkel összepárosítani.
 
Back
Oldal tetejére