• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Fontos 2017 IIAC Aquascaping Contest

Múlt héten én is beküldtem a nanót. Életem első nevezése :happy: Sosem fogom megtudni, hányadik leszek? Mert itt is csak az első 50-et rangsorolják, vagy nem? Stipistopi 51 :)
 
Múlt héten én is beküldtem a nanót. Életem első nevezése :happy: Sosem fogom megtudni, hányadik leszek? Mert itt is csak az első 50-et rangsorolják, vagy nem? Stipistopi 51 :)
Én is neveztem, ide most először és visszaolvasva a tavalyi topikot, gondolom: mindenkit helyeznek, emailben értesítenek erről, ami szomorú, hogy majd csak október közepén.:(
 
Utoljára módosított:
Múlt héten én is beküldtem a nanót. Életem első nevezése Sosem fogom megtudni, hányadik leszek? Mert itt is csak az első 50-et rangsorolják, vagy nem? Stipistopi 51
Megtudod top work 100 van ha jól emlékszem Én így lettem tavaly 52. idén meg majd kiderül.:)
 
Ok. Közben már én is visszanéztem a tavalyi verseny topikját (ahová szorgalmasan írogattam is anno :)).
 
Sziasztok!

Szűken, de sikerült:

IIAC contest application confirmation letter
Dear Pál Attila Bartos,

Thank you for applying IIAC contest. We’ve confirmed your application and photo are correct. Your application is now complete.

Please remember every participant can upload only 5 works, only the first 5 works will be qualified to enter the contest.

AmegA
 
Sziasztok!

@extrudalt , @keszalvo , @matrai , @Dukenukem , ti mikor kaptátok az emailt, mert nekünk még mindig nem jött?!
Lehet hogy valami gixer volt a nevezésnél (bár megkaptuk a két visszaigazoló emailt)?
Vagy lehet hogy annyira hátul végeztünk hogy nem is kapunk értesítést?

AmegA
 
Sziasztok!

@extrudalt , @keszalvo , @matrai , @Dukenukem , ti mikor kaptátok az emailt, mert nekünk még mindig nem jött?!
Lehet hogy valami gixer volt a nevezésnél (bár megkaptuk a két visszaigazoló emailt)?
Vagy lehet hogy annyira hátul végeztünk hogy nem is kapunk értesítést?

AmegA
Szia!En se kaptam meg e-mailt!De tavaly se kaptam ertesitest, irtam nekik es megirtak a vegeredmenyt!
 
Back
Oldal tetejére