• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Budapest

Aquadepos negatív kritikát nem értem. Nekem is pozitív véleményem van róluk. Mind az idősebb, fiatabb férfi eladókról és a hölgyikéről is. Többször beszélgettem már velük, nem céljuk lehúzni a vásárlót, sőt igyekeznek, hogy elégedetten távozzék. Más közönséget céloznak meg a növényekkel, technikával, halakkal, de ez szerintem egyáltalán nem baj.
 
Én azért azt tartom normálisnak, amikor bemész egy üzletbe, azt érzed, hogy ők vannak érted, és nem te értük. Mint írtam, volt már, hogy furcsán éreztem magam náluk, de a javuló tendencia egyértelmű. :thumbup: Természetesen mindenkinek lehet rossz napja...
Mindenesetere én eddig a kínálatukkal és a szakmai segítségnyújtásukkal teljes mértékben elégedett voltam. ;)
 
Sziasztok!
Valaki tudna mondani nekem egy boltot ahol lehet kapni galaxy razbórát és törpe szívóharcsát? Néztem az AD-t, de 800 Ft-ot nem adnék egy halér :S
Előre is köszi a segítséget!
 
Sziasztok!

Vadonban szokott lenni Amano garnéla? Ha igen, akkor mennyire verseny képesek? Aquadepoban tudom hogy van, de legutóbbi látogatásomkor "megfogadtam" hogy többet nem igazán szeretnék oda menni.

Köszi a segítséget.
 
Labirintkopoltyus said:
Sziasztok!

Vadonban szokott lenni Amano garnéla? Ha igen, akkor mennyire verseny képesek? Aquadepoban tudom hogy van, de legutóbbi látogatásomkor "megfogadtam" hogy többet nem igazán szeretnék oda menni.

Köszi a segítséget.
A Vadon Amanó garnélái és a Green -né ugyan onnan vannak.A Neptuntól.
 
viktorlantos said:
Helyesbítek ha nem haragszol. Onnan is. ;)
De gondolom Labirintnek nagyon kiesik a GA ezért kérdezte.
Dehogy is haragszom.
Csak a Vadont kérdezték.
Ez egy ilyen topic , legalább is azt hittem :oops:
 
frolikjani said:
viktorlantos said:
Helyesbítek ha nem haragszol. Onnan is. ;)
De gondolom Labirintnek nagyon kiesik a GA ezért kérdezte.
Dehogy is haragszom.
Csak a Vadont kérdezték.
Ez egy ilyen topic , legalább is azt hittem :oops:

Jól hitted :angel:
 
akvariumplus A legspécibb kéréseimet is beszerezték, nagyon kedvesek és segítőkészek, öröm náluk vásárolni.
A legjobb akvarista bolt, amit csak ismerek.
Csak ajánlani tudom.
 
Sziasztok!
Lehet, hogy OFF, de nem megy ki valaki a Greenaquába? Kellene pár dolog(hal is:() és én nem jutok ki egy darabig az tuti.
Persze házhoz mennék a dolgokért.
Írj PÜ-t ha vásárlást tervezel :)
Köszi
 
ipopovics said:
Sziasztok!
Lehet, hogy OFF, de nem megy ki valaki a Greenaquába? Kellene pár dolog(hal is:() és én nem jutok ki egy darabig az tuti.
Persze házhoz mennék a dolgokért.
Írj PÜ-t ha vásárlást tervezel :)
Köszi

Én is tervezek Greenaquaból rendelni tápokat, még nem adtam fel a rendelést. Esetleg összeköthetjük a dolgokat, Te merre laksz?
 
Mondanék én is egy két véleményt a boltokról.
A sokat emlegetett Aquadepo: valóban mogorvának tűnnek néha, (Tamás az eladó szokott kicsit morcosan nézni, de mivel én is Tamás vagyok, ezt elnézem neki :) ) egyébként régóta járok oda, és volt gondom szűrőjükkel, amit azonnal kicseréltek egy újra, ha nagyobb tételben vásárolunk, akkor adnak kedvezményt, és tanácsokkal is ellátnak, csak kérdezni kell őket. Manapság elég forgalmas üzletté váltak, sokszor kell várakozni, hogy az ember sorra kerüljön, talán ezért is van olyan érzésünk, hogy mogorvák, mert megy a pörgés. Mindenesetre a kínálat tényleg elég nagy, és a halaik is jó kondiban vannak, valamint szép nagy, fényes, co2-s növényes medencéjük is van, amibe időről időre friss szállítmány érkezik.

Aztán van egy olyan üzletlánc is, hogy AquaZoo. Ennek a maglódi auchanban levő üzletében jártam már többször. A halak ára közepes, inkább drága, a növények nagyon drágák! Maga az üzlet mindenféle állattal foglalkozik, kicsit Noébárkája feeling, az eladók kevesen vannak, és nincs élő haleledel, viszont van tisztaság. Ennek ellenére nem ajánlom szívből.

Péceli lakosként jártam már a helyi kisállat kereskedésben. Az üzlet mérete vetekszik a kisebb fürdőszobám zuhanyzó méretével, az üzletbe belépve mindig érzem, hogy fogynom kéne. A halak és növények említésre se méltóak, viszont általában van élő kaja, egész jó áron. Tubi és üvegálca szokott sűrűn lenni. A kiszolgálás maximálisan kedves és emberi. A nyitvatartásuk az én munkaidőmhöz van igazítva, de úgy, hogy soha ne érjek oda :)

Végül megemlítenék egy eldugott kis kocsmá.... akarom mondani üzletet!
A dolog úgy volt, hogy eredetileg szexshopba indultam, az Apolló utca környékére :) (Az ostorom eltört a legutóbbi kényeztetés során, kellett új, meg guminőt is hoztam :)) Szóval megláttam egy DÍSZHAL feliratot a Nyírpalota-Apolló sarkán. Világos volt odabenn, gondoltam bemegyek. Erősen füstös nikotin szagú helyiségbe léptem. Egy csaj meg egy ürge a pult mögött, és egy "vendég" volt még rajtam kívül. Rám köszöntek, aztán folytatták kedélyes beszélgetésüket... majd miután jól kiröhögték magukat a legfrissebb pletykákon megkérdezték, hogy miben segíthetnek... (gondoltam most megleckéztetem őket, és bekérdezek egy jó nehezet)
- Élő haleledelt keresek...- mondtam.
A 2 eladó arca elborult. A nő vadul nyomogatni kezdte a számológépét (amire csak később jöttem rá, hogy a telefonja volt), az ürge meg remegő kézzel gyújtott rá egy újabb cigarettára, közben lassan bólogatni kezdett, és ködös, távolba révedő tekintete mögött lassan csillogni kezdett valami értelem... aztán csoszogva eltűnt a bolt hátsó részénél, és elővarázsolt 2 vödröt.
Adott egy adag tubifexet, és egy adag vizibolhát. Valami 400 ft -ot fizettem, de olyan adag volt a két zacsiban, hogy elgondolkoztam azon, hogy ezt tán nem kéne bevinni a szexshopba. :)
Lényeg a lényeg: Jó minőségű eledel volt, de oly büdös, hogy otthon többször át kellett csűrölnöm mindet, mert még a nájlon zacskó is átvette azt a tömény cigarettabűzt, és a lakásban napokig érezni véltem...
Elnézést a kisebb novelláért, most látom csak, hogy megint elszaladt velem a billentyűzet. :wave:
 
nato said:
A dolog úgy volt, hogy eredetileg szexshopba indultam, az Apolló utca környékére :) (Az ostorom eltört a legutóbbi kényeztetés során, kellett új, meg guminőt is hoztam :))

Erre szoktam mondani, hogy "too much information"... :lol:
 
Azért azt még elképzeltem, ahogy hazafelé menet állsz a liftben, egyik kezedben ostor, meg guminő, a másikban egy nagy adag tubifex és a harmadikon meg beszáll a nyugdíjas Gizi néni.... :mrgreen:
 
Nigro said:
Azért azt még elképzeltem, ahogy hazafelé menet állsz a liftben, egyik kezedben ostor, meg guminő, a másikban egy nagy adag tubifex és a harmadikon meg beszáll a nyugdíjas Gizi néni.... :mrgreen:

Na látod, abból nagy botrány lett volna, ugyanis Gizi néni megmondta, hogy nőt nem hozhatok fel... :)
 
Létrehozzunk az Akvakerteszen egy "magtársak" topic-ot a fenti poszt, illetve Júlia keskenye után? :lol:
 
Back
Oldal tetejére