• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Budapest

viktorlantos said:
Van egy fiú és egy lány is mintha mindketten azok lennének. De nem vagyok biztos benne.
Név memóriám meg hát...... inkább ne is beszéljünk róla :)

A lány nem az, de a pasija tenyészti a sügereket :D És együtt dolgoznak :D Szóval csak óvatosan kacsingass :p
 
:) Rossz az aki rosszra gondol.

2 alkalommal voltam bent náluk a nyáron. Mindkét alkalommal segítőkészek voltak.
Bár elmondásokból a vadon azért jobban ell van eresztve pár dologban.
 
Sziasztok, az lenne a kérdésem, hogy hol lehet nagy választékú törpe halakat vásárolni, tudom nem lehet egy helyen mindent megvenni, de csak akad egy bolt ahol jóval nagyobb ilyen téren a választék, hogy mire gondolok: Törpe tarkasügér, Törpe szívóharcsa (oto), Törpe páncélosharcsa stb. Köszi
 
Talán az AD.

De elvétve eldugott helyeket is találsz, én olyan helyen találtam, ahol azt gondoltam, hogy a földön ez lesz az utolsó hely ahol találok, titteyát, galaxi razbórát, és egyéb ritkaságokat.Fejlődünk!
 
Hali!
Titteyát láttam a Camponában,a tropicarium melleti kisállat kereskedésben,most szombaton.
 
jojo said:
Talán az AD.

De elvétve eldugott helyeket is találsz, én olyan helyen találtam, ahol azt gondoltam, hogy a földön ez lesz az utolsó hely ahol találok, titteyát, galaxi razbórát, és egyéb ritkaságokat.Fejlődünk!

Ezt az AD-ot bővebben kifejtenéd?:) Pontosan mi is? Köszi :)

Ja a camponaiban én is voltam nem régen, elég sok halok van, és nagyon durván nagy az az állatkereskedés.
 
Adosz said:
jojo said:
Talán az AD.

De elvétve eldugott helyeket is találsz, én olyan helyen találtam, ahol azt gondoltam, hogy a földön ez lesz az utolsó hely ahol találok, titteyát, galaxi razbórát, és egyéb ritkaságokat.Fejlődünk!

Ezt az AD-ot bővebben kifejtenéd?:) Pontosan mi is? Köszi :)

Ja a camponaiban én is voltam nem régen, elég sok halok van, és nagyon durván nagy az az állatkereskedés.

Bár nem tőlem kérdezted, remélem nem nagy probléma ha válaszolok :) Aquadepo :)
 
Emperor_ said:
Árpád-híd környékén, a pesti oldalon tudtok esetleg olyan boltot, ahol fagyi kaják vannak?

persze. a fagyi-zoo :lol: bocsi ezt nem hagyhattam ki ;) sajnos boltot viszont nem tudok.
 
Ugyan nem teljesen ott de a közelben van a Bohó Gyula féle kereskedés, a Váci úton de a neten nem találom.
 
1043 Kassai u. 3. van egy horgászbolt ahol foglalkoznak díszhalakkal is (van kb. 15 akvárium elég változatos halfélékkel). Mindig lehet kapni fagyasztot illetve élő eledelt.
(Egyébként horgász üzletként jeleskedik, állítólag a termékeik jók és az áraik is versenyképesek.)
 
SZIasztok!

Nekem olyan kérdésem lenne, hogy tudtok e olyan kereskedést ajánlani nekem ahol nagykeráron tudnék venni,tápot, növyénytápot, szűrőket, szűrő anyagokat ill. mindent ami akvarisztikával kapcsolatos....
 
Nigro said:
Ha kereskedő vagy, akkor minden nagykerben kapsz. Ha nem... ;)


Nem, nem vagyok kereskedő...de tudnék nagyker áron vásárolni, egy illető álltal....na de mindegy...
 
Üdv Mindenkinek!

Az ajánlott boltok szinte mindegyikét ismerem. Beótól - Vadonig a plázákat is beleértve. Az Aqua depót nem ismertem. Scooby (még egyszer bocs) ajánlása miatt benéztem. Külön figyelmeztetett, hogy mogorvák az eladók. Ezek után kellemes meglepetés ért. Növények CO2 használata mellett. :!: Szép koszok. :D Nagy választék, tűrhető ár. Visszakérdeznek = nem akarnak mindenáron eladni. Sőt mosolyt is kaptam, nem mintha zavart volna az ellenkezője de ... Ráfoghatom arra is, hogy az eladó (aki valóban komor ábrázatúnak tűnik) is foglalkozik koszokkal, épp kevés volt a vevő, de lényegtelen. Amikor visszamentem (sajnos az "egyéb" halaim darakórosak lettek) megismert. Mosoly alapból. Így csak ajánlani tudom mindenkinek.

...aki holtig tanul
 
Elérkezett az a nap is, amikor ide tudok írni.

Egészen e hét szerdáig csak a Green Aqua-tól vásároltam online módon, ugyan nem nagy tételeket, de mindig pontosan szépen, jól érkezett az, amit megrendeltem, MAX RESPECT !!!!!!! És azt kell, hogy mondjam, hogy sok-sok webshopot böngésztem kishazánkban, de egy-két apró kivételtől eltekintve ők ma idehaza a legolcsóbbak!

A héten vásároltam Fisch-éktől. Pofon egyszerű az oka az általam megvásárolni kívánt szűrő hála egy akciónak itt volt a legolcsóbb. Csak jókat tudok róluk is írni, rövid emailes egyeztetés után 2 napon belül nálam volt a masina.
 
Korábban az aquadepoban számomra is furcsák voltak az eladók. Viszont az utóbbi két alkalommal, amikor náluk jártam, egy igen szimpatikus fiatal hölgy szolgált ki. Minden kérdésemre válaszolt, mosolygott, és nem csak a kínálatra érdemes vetni néhány pillantást! :cool:
 
Back
Oldal tetejére