• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Budapest

becherovka said:
Sziasztok!
Budapesten a 17. kerületben, vagy valahol a közelében tud valaki jó akvarisztikai boltot?
Nah, akkor rajtam kívül is vannak Rákosmentiek fórumon. :D
Amúgy sajnos a környéken elég nehéz találni jó boltot, talán a CoralCorner a Csabai út elején, bár az inkább tengeris. A keresztúron lévő díszhalast minősíteni nem szeretném, illetve talán Rákoscsabán a Császárfa utcában is van, de ott még nem voltam. Be kell menni a "városba" nincs mese...
 
AqSanyi said:
Green Aqua, Kastély u. 88.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Köszi! ;)

Nah, akkor rajtam kívül is vannak Rákosmentiek fórumon. :D
Amúgy sajnos a környéken elég nehéz találni jó boltot, talán a CoralCorner a Csabai út elején, bár az inkább tengeris. A keresztúron lévő díszhalast minősíteni nem szeretném, illetve talán Rákoscsabán a Császárfa utcában is van, de ott még nem voltam. Be kell menni a "városba" nincs mese...[/quote]

Szia! Kicsi a világ! Egészen pontosan Rákosborzasztón belül Rákoscsaba :)
Csak nemrég költöztünk kis családommal és a még beüzemelés előtt álló 900l-es akimmal(régi álom, ami nem hittem volna, hogy megvalósul valaha) a 17-be, még nem ismerem a kerületet annyira, de a Császárfa utca kb. 1km-re sincs tőlünk, egy blicket megér! ;)
Köszi Neked is!
 
becherovka said:
Szia! Kicsi a világ! Egészen pontosan Rákosborzasztón belül Rákoscsaba :)
Csak nemrég költöztünk kis családommal és a még beüzemelés előtt álló 900l-es akimmal(régi álom, ami nem hittem volna, hogy megvalósul valaha) a 17-be, még nem ismerem a kerületet annyira, de a Császárfa utca kb. 1km-re sincs tőlünk, egy blicket megér! ;)
Köszi Neked is!
off:
Isten hozott titeket a 17-ben, illetve gondolom nem is Ő, hanem Te vezettél. :D

on:
A Császárfa utcai üzletben nem voltam még én sem, pedig nem lenne messze. (Én rákoshegyi, barátnőm rákoscsabai szintén) Majd talán egyszer. Úgyhogy ha megelőzöl, akkor egy hozzászólást dobhatnál majd. ;)
Amúgy a coralcorner-ben a halacsok szépek, növények kevésbé, illetve ritka.

A gigászi projectedről egy naplót igazán nyithatnál. ;) Ha esetleg kell kis segítség a beüzemelésben szólj nyugodtan, ekkora akváriumot ritkán lát az ember. ;)
 
Köszi!Igen én ültem a volánnál! ;)
Ha eljutottam a boltba írok, hogy milyen volt!
Most még a technikával bíbelődök(világítás, tető átalakítás, szűrés, ilyesmi), meg sajna szállításnál szerzett az akvárium 1-2 kisebb sérülést, amit a héten javítok ki, de amint eljutok a konkrét beüzemeléshez szívesen látlak nálunk, jól jön minden segítő kéz! :) A napló jó ötlet! ;)
Üdv.: Zoli
 
becherovka said:
Díszhalas Császárfa u. : GAME OVER...
Annyira? :D Mesélj...

Közben eljutottam a keresztúri díszhalasba (újra), és kellemesen csalódtam, úgy látszik új a tulaj, de lehet csak az eladó, korrekt, segítőkész csávó, sajnos a bolt színvonala hagy némi kívánnivalót maga után, de ha minden kötél szakad, talán...
 
Hát az a helyzet, hogy a tulaj épp az orrom előtt ürítette ki a boltot és az érdeklődésemre ő is elmondta a nyilvánvalót: megszűntek! Aztán elárulta, hogy a bolt átköltözik valahová és(ahelyett hogy címet adott volna) a kapura kiaggatott telefonszámra mutatott, hogy azon érdeklődjek! Fura... Ha felhívtam a számot írok! ;)
 
Rákoscsabához 17-kerhez kapcsolódóan mondom, hogy én meg Pécelen lakom (17.ker mellett), úgyhogy még kisebb a világ. :) A helyzet az, hogy én se tudok jó boltot a 17-ben, de nem is ismerem nagyon még a kerületet, és bejárok a városba mindenért, kivéve a tubifexet, azt elég jó minőségben és jó áron kapom a péceli kisállat kereskedésben.
 
Hát igen a kicsiknek(is) egyre nehezebb, főleg a perifériákon... :( De legalább bent a városban vannak jó helyek! ;) Nameg mi városszéliek úgyis szeretünk sokat sétálni! :D
 
Sziasztok!

Figyelem III. kerületiek!

Új üzlet nyílt a Szentendrei út. 14 szám alatt.

Még nagyon friss.

De garancia a minőségi kiszolgálásra és szaktudásra, hogy a Trionix üzletből jól ismert régi motoros, Józsi állt a pult mögött!

Igazi full díszállatos, de van halakból, növényekből is elég jó mennyiség!

Sokat nem időztem, de hamrosan jobban körbe nézek

A.ttila
 
A XIII. kerületben a Duna Plázában is nyílt egy üzlet az első emeleten a Posta mellett. Csak bekukkantottam valamelyik nap (csak futottam, mert kevés volt az időm) és egész jó választéknak néz ki növény fronton és a halakból is van egy kisebb választék. Természetesen más állatokról is szól az üzlet, nemcsak halakról.
Majd jobban is körülnézek nemsokára.
 
Ezt nem is tudtam A.ttila, köszi :) Ott kínai étterem volt valahol a közelben arra emlékszem meg a "szagokra" főleg :D
Viszont egy házzal arrébb ott van az "öreg motoros" néni is, szépen besűrüsödtek.
 
Szia SammyTheSalmon!

SammyTheSalmon said:
Viszont egy házzal arrébb ott van az "öreg motoros" néni is, szépen besűrüsödtek.

Ez az üzlet legalább négyszer nagyobb!
Szerintem a Néninek így már nehezebb lesz!
Igaz horgászfelszerelést nem árulnak!

A.ttila
 
Sziasztok!

Ma hosszabban nézelődtem a Szentendrei úti üzletben (Repti-zoo).
Anubias márkájú növények.
Vannak növényesbe való halak: Neonok (sima, vörös, fekete), Amanda, Izzófényű, Petitella stb... pontylazacok, Dániók (Gyöngy is), Razbórák.
Garnélákból még gyenge a felhozatal : Sakura, Sepregető és CPO rák.

Az árak elfogadhatók.

Józsi nem egy növényes fan, de azért látott már sok mindent (inkább a nagyobb állatokat kedveli : sügerek, ráják, Arrowana, stb..., na meg a hüllők)!

A nyitvatartásuk a szokásos: hétköznap 10-18-ig, szombat 10-13-ig.

Egy hete nyitottak, valószínű még lesz fejlődés!

A.ttila
 
Sziasztok!

Szeretném lecserélni végre a belső szűrőmet egy valamilyen külsőre és mivel kapok otp cafeteria ajándék utalványt, gondoltam, hogy abból majd megveszem, de nem igazán találtam még olyan üzletet, ahol elfogadnák. Valaki tud esetleg ilyen üzletről? Jobb lenne nem kp-ra megvennem, mert így a párom kevésbé öl meg érte. :D
 
Back
Oldal tetejére