• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Botladozásaim naplóba foglalva

Szép az aki!Alakul!
Mikor frissen kinyílt a levél akkor is ilyen volt?
Vagy szétnyílás közben szenvedett sérülést vagy esetleg a friss zsenge levél ízlett valakinek!
De inkább sérülésre tippelnék!Szerintem!
 
Szép az aki!Alakul!
Mikor frissen kinyílt a levél akkor is ilyen volt?
Vagy szétnyílás közben szenvedett sérülést vagy esetleg a friss zsenge levél ízlett valakinek!
De inkább sérülésre tippelnék!Szerintem!

Köszönöm:)

Mikor kaptam még nem voltak ilyenek. Lehet valami sérülés. Csak nem tudom, hogy honnan mert én nem bántottam őket. Mindegy. Remélem nem lesz nagyobb gond belőle.
 
Update:
Vettem 8 kis galaxyt!:sneaky: Elég jutányos áron jutottam hozzájuk. Kicsit bátortalanok de még így is nagyon jófejek!:rolleyes:
 
Jött még 4 pici galaxy. Mondhat bárki bármit, hogy mennyire divathal, attól még nagyon jófejek! Egyből egy pisztráng jut az eszembe, ahogy meglátom őket.:rolleyes:
Mohát is kötöztem és jött egy kis CO2 segítség is. Remélem ér is majd valamit egy ekkora akiban:notworthy:
 
Csak egy gyors kép:

S5302442_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
 
Eddig csak a jobb hátsó résszel vagyok elégedett:p Jobb előre majd valami gyepet rakok. Majd nézelődök, hogy mit lehetne. A bal oldalnak meg még nagyon dúsulnia kellene. Hátul még sehol senki:confused: Valamikor beszerzek egy fekete hátteret is. A mohakötözést is lehetne még hova fejleszteni. De egyszer majd megszépül:D

S5302448_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
 
Szia!

Szépen fejlődik a nem éppen ideális technikai háttér ellenére is!

Engem továbbra is a sárga kövek zavarnak (lehet hogy ha nem fekete lenne az ösvény szegély akkor nem lenne ennyire feltűnő)!
Meg nagyon világít a homok!

Egyébként ügyesen megkomponáltad és látszik hogy a növények is jól érzik magukat!

Menni időt szánsz rá naponta?

A.ttila
 
Szia!

Szépen fejlődik a nem éppen ideális technikai háttér ellenére is!

Engem továbbra is a sárga kövek zavarnak (lehet hogy ha nem fekete lenne az ösvény szegély akkor nem lenne ennyire feltűnő)!
Meg nagyon világít a homok!

Egyébként ügyesen megkomponáltad és látszik hogy a növények is jól érzik magukat!

Menni időt szánsz rá naponta?

A.ttila

Köszönöm! :)

Tudom, tudom nem passzolnak a köveim. Igyekszem bedurrantani a növényeket és eltakarni őket:D
Az alga itt ott megjelent. De sajnos amíg nem lesz egy normális külső szűrőm addig ezzel számolnom kell.
Szerdánként meg vasárnap 1-1 óra max. Napi szinten pár perc szöszmötölés+tápozás. De ezeket élvezem is :happy:
 
Csákó!:)

Nekem nagyon tetszik az akva.. :]
Bár én még messze vagyok a Tiédtől.
De igyekszem!

Gratu még1x! :)

Üdv, Danci. :)
 
Szia
Bal oldalon az előtérben ez a fű féle növény micsoda ?

Megfogtál. Az akvárium összerakásakor még azt hittem, hogy parvula:banghead: Aztán rájöttem, hogy nagyon nem :D Lilaeopsis mauritianak azonosítottam be. Lehet nem annyira jó lowtechbe :confused:, kicsit barnul. De hozza az új leveleket. Majd látjuk. Remélem megszokja és szépen dúsul majd :rolleyes:
 

Hasonló topikok

Back
Oldal tetejére