• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Botladozásaim naplóba foglalva

Egy kis japannal és karácsonymohával bővült a paletta (köszönöm hszilvia :))

Túl sok nem látszik belőlük de élőben szépek:

PicsArt_1363340240002_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
 
Az akvárium él és virul. Volt egy kis hártyásodás ami mostanában kezd visszaszorulni de még mindig nem az igazi. Kaptam egy kis HM-et (köszönöm:)) Egy bokrot szeretnék csinálni belőle a baloldalra és valami gyepfélét jobb előre. Alga még mindig van. Főleg zöld pont de nem vészes. Vizcserék már inkább mésfél hetente vannak :notworthy: és a szűrőket is inkább akkor takarítom mikor már nagyon kell, szintén kb másfél hetente.

732680.N.jpg




Emers jávaihoz emers RC :D

732681.N.jpg
 
Az amano elengedte lárvákat. A vizet besóztam. Már csak a táplálás van hátra :nailbiting: Nincs esetleg valakinek megmaradt Liquizelje Szegeden?
 
Sajnos az amano nevelés valóban nem a legegyszerűbb történet :oops: Sebaj. majd talán legközelebb.
Az emers garnéla nevelés viszont jó úton halad. Hamarosan két lábra fognak állni :D

IMAG1729_www.kepfeltoltes.hu_.jpg



IMAG1725_www.kepfeltoltes.hu_.jpg



A múltkor kikapcsoltam az egyik szűrőt etetés közben. Meg is ajándékoztak pár bubival :)

IMAG1747_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
 
A vízminőségeddel minden rendben van amúgy ? Mert nem biztos hogy jó dolog ha így ki mászkálnak a garnélák a vízből. Legalább is nálam még sosem fordult elő ilyen . Furcsa mindenesetre.
 
Hülyeséget félretéve szerintem az algák miatt másznak ki,én is amint betettem a fát múltkor az akiba egyszerűen ellepték a garnélák,víz ahogy párolog ki ,és utánnatöltöm elég pár nap elteljen feltöltéskor (vízcserénél)a felső része a fának ha ujra víz alá kerül bepirosodik az RC-ktől,egymáson másznak olyankor .nem tudok másra gondolni mint hogy kajáznak rajta ,szerintem itt is hasonló lehet a szitu
 
A vízminőségeddel minden rendben van amúgy ? Mert nem biztos hogy jó dolog ha így ki mászkálnak a garnélák a vízből. Legalább is nálam még sosem fordult elő ilyen . Furcsa mindenesetre.

Szökni senki nem akart. Se amano se RC. A halak is egészséges. Szerintem ő Colombus RC Kristóf :D
 
Hülyeséget félretéve szerintem az algák miatt másznak ki,én is amint betettem a fát múltkor az akiba egyszerűen ellepték a garnélák,víz ahogy párolog ki ,és utánnatöltöm elég pár nap elteljen feltöltéskor (vízcserénél)a felső része a fának ha ujra víz alá kerül bepirosodik az RC-ktől,egymáson másznak olyankor .nem tudok másra gondolni mint hogy kajáznak rajta ,szerintem itt is hasonló lehet a szitu

Van benne valami. Igazából nem zavar. Csak vicces :D
 
Helló!
Elképesztő hogy belső szűrőkkel ilyen az akvárium.Nagyon tetszik olyan tiszta mintha víz sem lenne benne.
Én is most indítom majd az akit,de az ilyen naplókból nagyon sokat tanulok.
Csak így tovább :)
 
A faágakon jávai van? Ha igen és nem sajnálod akkor nyírd meg kicsit, körkörösen egyenletesre és majd szépen bedúsul.
 
Helló!
Elképesztő hogy belső szűrőkkel ilyen az akvárium.Nagyon tetszik olyan tiszta mintha víz sem lenne benne.
Én is most indítom majd az akit,de az ilyen naplókból nagyon sokat tanulok.
Csak így tovább :)

Nagyon köszönöm. Kicsit macerásabb így de most nem volt 40 ezrem egy külső szűrő. Nem tudom, hogy mit és hogy csinálsz de a két szűrő kell. Az egyikbe rakj perlont is. Plusz nekem a bioballban van substrate pro is. Sok sikert :) Plussz jó növény választás is kell ;)
 
Kezdem unni a galaxykat. Az ADA honlapján találtam ezt a képet. Hol tudnék ilyen halat beszerezni? Egy 6 fős csapatra gondoltam? Elég lesz vagy férne még?

8166263337_fbb5a314fc_z.jpg



Természetesen a galaxyk maradnak. A neten találtam a képet. Jót röhögtem :D
 
Ez a kecskére a káposztát kategória!
A csapat létszámát az határozza meg,hogy halászlevet akarsz vagy úszkáló halakat!:D
De mielőtt berakod a halakat vegyél el a vízszintből!
 

Hasonló topikok

Back
Oldal tetejére