• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Botladozásaim naplóba foglalva

Kicsit játszottam a telefon beállításaival. Sajnos vagy ez a kontrasztos van vagy a majdnem szürke o_O:ROFLMAO:

IMAG1367-1_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
 
Ma az egyik szűrő takarításakor kb 15 kis garnélát tettem vissza a vízbe. A furcsa csak az volt, hogy volt köztük alig 2mm-es és pár 4-5 mm körüli is. Pedig csak az egyik garnélámnál tűntek el a peték. De lényegtelen is. A fő, hogy megvannak:D
De ami még érdekesebb volt, hogy találtam egy kishalat is!! 98% hogy hal volt!:D Nagy valószínűséggel galaxy! Most egy kicsit rátapadtam az akira :)
 
Helyzetjelentés:
Mióta visszavettem a fényt és a szűrést a maximumra állítottam azóta mintha kezdene visszavonulni az alga. Bár ahol nagy a flow ott még meg van. Várok még egy kicsit és ha nincs drasztikus változás akkor visszaveszek az áramlásból.
A növények nőnek. úgy nézem, hogy mindenki magához tért. A valisneria az általam ültetett tőtől 20cm! távolságra hozott egy új hajtást! :wideyed::D A 4 RC-ém mostmár megszámolhatatlan darabszámra szaporodott. Az amanok is jól érzik magukat. Elég kicsit voltak mikor vettem őket ezért be is néztem a nemüket. Most 1 nőstényre jut 3 hím. Valamikor szerzek még 3 nőstényt melléjük.
A tápozást visszavettem 5-5ml Micro/Macro-ra illetve 7ml Carbo megy nekik. A világítás pedig 17:45-től 22:45-ig megy.
Csináltam pár pöpec telefonos képet:D

IMAG1419_www.kepfeltoltes.hu_.jpg



Illetve egy merész rodeózás. Körülbelül 2 percig tudta megülni a kis RC az amanomat. Jót röhögtem rajtuk:D

IMAG1422_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
 
Helyzetjelentés:
A fonal alga úgy néz ki, hogy visszavonulót fújt. Emeltem is negyed órát:ROFLMAO: a világítás időtartamán.
A lakók még mindig nagyon jól vannak. Sajnos galaxy csöppséget azóta se láttam :( Az RC-k nagyon sokan vannak. Lassan kezdhetem elajándékozni őket. A talaj kezd szépen összemosódni. De nekem így valahogy természetesebben hat. Ezért is hagyom így.
És akkor következzen pár zseniális kép a már megszokott fantasztikus minőségben:D

IMAG1471-1-1_www.kepfeltoltes.hu_.jpg



IMAG1472-1-1_www.kepfeltoltes.hu_.jpg



IMAG1473-1-1_www.kepfeltoltes.hu_.jpg


IMAG1474-1_www.kepfeltoltes.hu_.jpg



IMAG1476-1-1_www.kepfeltoltes.hu_.jpg



IMAG1477-1-1_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
 
A képek nem a legjobbak de a lényeg szerintem látszik!
Jól csinálod!A növények szépek a víz tiszta!
Egy egészséges akit látunk!(y)
 
Igyekszem. De a következő aki csakis külsőszűrővel fog üzemelni :D Elég macerás minden héten pucolgatni meg garnélát mentegetni :S
 
Igyekszem. De a következő aki csakis külsőszűrővel fog üzemelni :D Elég macerás minden héten pucolgatni meg garnélát mentegetni :S
 
Jelentem Miss Amanot valaki felcsinálta:D Persze gyerektartást senki nem fizet. Így nekem kell gondoskodnom a kicsikről. Még kitalálom, hogy indul e a nagy sós project.
Amit viszont furcsállok, hogy tegnap este még sehol senki ma meg tiszta fekete a hasa. De ez legyen a legnagyobb bajom :LOL:

attachment.php
 

Hasonló topikok

Back
Oldal tetejére