• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Botladozásaim naplóba foglalva

Ez a kecskére a káposztát kategória!
A csapat létszámát az határozza meg,hogy halászlevet akarsz vagy úszkáló halakat!:D
De mielőtt berakod a halakat vegyél el a vízszintből!


Igazad lehet. Megfogadom a tanácsod. A helyi kereskedések nagy részében azt mondták, hogy 10-15 darab nyugisan elfér 180 literben. Maradok 10-nél és majd meglátjuk.
:D
 
Fater miközben nem voltam otthon gerillafotózást tartott. Úgy nézem beletörött a foga :D Pár használhatóbb képet azért sikerült csinálni. Mondjuk a telefonosnál ezek is ezerszer jobbak :D
És újra kipolírozták a vízfelszínt! Gondolom a múltkori ritkítás nem tetszett nekik. A tápozást vissza vettem 4ml micromacrora. Carbo meg csak akkor megy ha sikerül időben hazaérnem. Alga csak a szokásos van. Leginkább pontalga meg némi barna alga. Illetve itt ott staghorn. De úgy nézem, hogy mindenki egészséges :)

a1_2013_6_15_5ltl5xawpu.jpg


a1_2013_6_15_99xl5jijvn.jpg


a1_2013_6_15_fzj6xv7kim.jpg
 
Szia
Szépek a fotók viszont mintha némi kis tápanyaghiányt vélnék felfedezni 1-2 növény levelei nem igazán húsosak.Nem próbáltad meg emelni még a tápot kicsit ? Mivel tápozol jelenleg ? Hydrocotil levele nálam nagyobbra nől és formásabb.Az akvárium viszont még mindig tetszik.
 
Szia
Szépek a fotók viszont mintha némi kis tápanyaghiányt vélnék felfedezni 1-2 növény levelei nem igazán húsosak.Nem próbáltad meg emelni még a tápot kicsit ? Mivel tápozol jelenleg ? Hydrocotil levele nálam nagyobbra nől és formásabb.Az akvárium viszont még mindig tetszik.


Az előfordulhat. GA micromacrot használok. Vissza vettem a világításból és a tápból is a nagy meleg miatt.
 
Az akvárium költözés miatt befejezte a pályafutását :(:cry: A növényeket és a technikát elrabolták :(:p Ahhoz képest, hogy sokan nem hittek benne, hogy sikerül egy ekkora üveget két belső szűrővel működtetnem, szerintem sikerült egész szép akváriumot kihoznom belőle. Tanulni nagyon jó volt. Imádtam nézni a nagy zöld téglát a sarokban :rolleyes: A végére sikerült pár nomrális fotót is lőni aminek így utólag nagyon örülök.
Az kertészkedést pár hónapig hanyagolnom kell. Persze fejben már megy az agyalás :sneaky: Egy 30-40 literes nanot szeretnék. Talán iwagumi lesz, de lehet hogy valami háromszög elrendezéses ryobokut csinálok vagy egy leszakadt folyópartot próbálok meg vissza adni.. :rolleyes: December környékén remélem újra összevizezem a padlómat :D
 
Mi lesz az emers garnikkal?:)


Már teljesen átalakultak így nyugodt szívvel eresztettem le az akváriumot. Kicsit szokniuk kell még a levegőt de szerintem jól érzik magukat.. :bored:

Amúgy új gazdikat találtak plussz pár bivaly bekerült az asztalon lévő salátás tálba ( 30 liter, nincs szűrés, kavics talaj, csak a legegyszerűbb növények,elég nomád de direkt ilyen lowlowtech próbálkozásnak szánom)
 
Az akvárium költözés miatt befejezte a pályafutását :(:cry: A növényeket és a technikát elrabolták :(:p Ahhoz képest, hogy sokan nem hittek benne, hogy sikerül egy ekkora üveget két belső szűrővel működtetnem, szerintem sikerült egész szép akváriumot kihoznom belőle. Tanulni nagyon jó volt. Imádtam nézni a nagy zöld téglát a sarokban :rolleyes: A végére sikerült pár nomrális fotót is lőni aminek így utólag nagyon örülök.
Az kertészkedést pár hónapig hanyagolnom kell. Persze fejben már megy az agyalás :sneaky: Egy 30-40 literes nanot szeretnék. Talán iwagumi lesz, de lehet hogy valami háromszög elrendezéses ryobokut csinálok vagy egy leszakadt folyópartot próbálok meg vissza adni.. :rolleyes: December környékén remélem újra összevizezem a padlómat :D

Egy élmény volt, várunk vissza!
 
Én is örülnék neki. Pénteken utazok. Szombaton délelőtt már fel is térképezem, hogy mi a helyzet soproni halas fronton :ROFLMAO:


Szia!
Sajnálom, hogy felszámolod a régi akvát. Remélem mihamarabb visszatérsz.(y)
Egyébként Sopronban van egy nagyon jó halas bolt (növényes téren még nem olyan jó, de fejlődőképes) a Bánfalvi úton tengeri és biotóp akváriumokkal. Nagyon igényes, rengeteg látnivalóval :)
 
Szia!
Sajnálom, hogy felszámolod a régi akvát. Remélem mihamarabb visszatérsz.(y)
Egyébként Sopronban van egy nagyon jó halas bolt (növényes téren még nem olyan jó, de fejlődőképes) a Bánfalvi úton tengeri és biotóp akváriumokkal. Nagyon igényes, rengeteg látnivalóval :)


Igyekszem. Talajt viszek magammal :ROFLMAO: A neten már megtaláltam őket. Szombaton személyesen is elnézek arra :)
 

Hasonló topikok

Back
Oldal tetejére