• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Aljzat emelése

conrad1616

Kertész szaki
Ha a szűrőzsáknak a cipzárnál műanyagok a fogak de maga a húzó része fém, attól még mehet az akváriumba? Most néztem csak, hogy fém az a kis rész, ráadásul festett, szóval nem tudom...

Operáljam le?

Trappista

Legenda
Ha a szűrőzsáknak a cipzárnál műanyagok a fogak de maga a húzó része fém, attól még mehet az akváriumba? Most néztem csak, hogy fém az a kis rész, ráadásul festett, szóval nem tudom...

Operáljam le?
Nekem két éve van ugyanazon mosó zsákban az aljzat emelésére szolgáló lávakő zuzalék. Ezzel nem azt akarom mondani, hogy nincs semmiféle káros hatása, de nálam ennyi idő és az Amazónia alatt még nem látszik. ;)

conrad1616

Kertész szaki
Nekem két éve van ugyanazon mosó zsákban az aljzat emelésére szolgáló lávakő zuzalék. Ezzel nem azt akarom mondani, hogy nincs semmiféle káros hatása, de nálam ennyi idő és az Amazónia alatt még nem látszik. ;)
Köszi!

De azon nincs fém nem?

conrad1616

Kertész szaki
De igen. Épp ugyanez a felépítés amit írtál. Azért is válaszoltam. :)
Értem, köszönöm!

Közben találtam a DM-ben is ilyet, azon műanyag a cipzár, az anyaga poliészter, hátha valakinek segít. Nem tudom, hogy mennyire bírná akváriumban de így ránézésre egész jól működhet. Az sima mosózsák.

Oldal tetejére