• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Aljzat emelése

Ha a szűrőzsáknak a cipzárnál műanyagok a fogak de maga a húzó része fém, attól még mehet az akváriumba? Most néztem csak, hogy fém az a kis rész, ráadásul festett, szóval nem tudom...

Operáljam le?
 
Ha a szűrőzsáknak a cipzárnál műanyagok a fogak de maga a húzó része fém, attól még mehet az akváriumba? Most néztem csak, hogy fém az a kis rész, ráadásul festett, szóval nem tudom...

Operáljam le?

Nekem két éve van ugyanazon mosó zsákban az aljzat emelésére szolgáló lávakő zuzalék. Ezzel nem azt akarom mondani, hogy nincs semmiféle káros hatása, de nálam ennyi idő és az Amazónia alatt még nem látszik. ;)
 
Nekem két éve van ugyanazon mosó zsákban az aljzat emelésére szolgáló lávakő zuzalék. Ezzel nem azt akarom mondani, hogy nincs semmiféle káros hatása, de nálam ennyi idő és az Amazónia alatt még nem látszik. ;)

Köszi!

De azon nincs fém nem?
 
De igen. Épp ugyanez a felépítés amit írtál. Azért is válaszoltam. :)

Értem, köszönöm!

Közben találtam a DM-ben is ilyet, azon műanyag a cipzár, az anyaga poliészter, hátha valakinek segít. Nem tudom, hogy mennyire bírná akváriumban de így ránézésre egész jól működhet. Az sima mosózsák.
 
A szivacson agyalok én is. Remélem lesz valaki aki kompetens a témában :) 3 centiset használnék, erre menne a táptalaj + általános talaj.
Tökéletes a szivacs, nyugodtan használhatod, bár én 3 cm emelés miatt nem szórakoznék vele. De ez már csak a személyes véleményem! 😉
 
Sziasztok!Szintén domborzatot szeretnék építen,Amazoniát,vagy Tropicát vegyek,melyik marad meg jobban?Alatta lávakő zuzalék lesz.
 
Back
Oldal tetejére