• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes Algaland

Próbáltam viszakövetni, de nem sikerült - pontosan mi hiányzik, amivel megszívattak titeket?
Megrendeltünk 6 db 500 literes haltartó kádat (tartályt) egyedi méretben, 50% előleget ki is fizettünk. Eredetileg a rendeléstől számított 2 héten belül kellett volna szállítani, ezt írásban többször is megerősítették. December 5-én járt le a 2 hét, 6-án kérdeztem mikor jön, hogy szabit is úgy intézzük, akkor közölte, még el sem kezdték, elnézést stb. következő hét végére küldik. Következő héten (miután rákérdeztünk) mondták, hogy a kolléga pont a mi tartályunkon dolgozott, amikor is levágta 2 ujját. Azt 2-3 alkalommal külön kiemelve, hogy a mi tartályunkon dolgozott. :(
Kaptunk új határidőt dec. 23-ra. Nem jött. 28-án tudtunk velük ismét beszélni, akkor a jövő hét keddi szállítást ígérték. Ha ezt sem tartja, visszakérjük a pénzt és keresünk más megoldást. Henrik talán tud segíteni.

Szerk.: az még kimaradt, hogy a rákok rendelését is próbáltuk ehhez időzíteni, vagyis egy hetet direkt rászámoltunk, de így sem jött össze. Volt egy 2 hónapja futó 150 literes láda bejáratva, de azt csak átmenetileg akartuk, meg eredetileg egy kisebb csapatnak állítottuk be, ami novemberben érkezett volna, de meghiúsult.
 
Utoljára módosított:
8mm-es PP-C, 120x110x55cm-es méretű lesz. Ma reggel telefonált, elvileg holnap tényleg szállít. Juhuuu! ;) Vagy csak akkor juhuuu, ha már ténylegesen ott van és nem ereszt? :)
Csendben a szinfalak mögül követve az eseményeket azt kell mondjam nem tudom miből van nektek több. Kitartásból vagy türelemből? 😁 de azt hiszem mind kettő van nálatok!
Ennyi "hátráltatás" után kívánom nektek, hogy most már minden simán menjen! 👍
Tovább követem csendesen😏😁
 
Munkahelyi akva update.
Igy hagytam ott (dec 17):
munkah1.jpg
Jan 2-an erkezett a kovetkezo kep az egyik kollegatol, annyi felvezetessel h vmi baj van:
munkah2.jpg
A mai nap reggel majd 1 oramba kerult, de most igy nez ki:
munkah3.jpg
Kifejlett halallomany kb. felezodott, csiga allomany megtizszerezodott, garnelak stagnaltak, kb 8 pici guppy van. Kijott 4 okolnyi fonalalga es par deka zold trutymo (nem ciano).
Lovesem sem volt mi okozta a bummot, az idokapcsolo rendben volt, homerseklet is, szuro is (azon kivul, hogy olyan 1 deka algat kellett kibanyaszni belole). Annyi otletem volt, hogy esetleg elb...tam a kaja adagolast, de mivel beontottek mind, nem tudom megnezni, mi volt a tul sok.
Kivittem a gyogyszeradagolot kimosni a konyhaba es a legfolso rekeszben szaritott vizibolha volt, de majdnem tele! Ez csak azert erdekes, mert nincs ilyen kajajuk idebent. Szoval valamelyik felvigyazo keveselte a berakott etelt es hat megszanta oket egy kis plusszal... Nagyszeru!
 
Munkahelyi akva update.
Igy hagytam ott (dec 17):
View attachment 85779
Jan 2-an erkezett a kovetkezo kep az egyik kollegatol, annyi felvezetessel h vmi baj van:
View attachment 85778
A mai nap reggel majd 1 oramba kerult, de most igy nez ki:
View attachment 85780
Kifejlett halallomany kb. felezodott, csiga allomany megtizszerezodott, garnelak stagnaltak, kb 8 pici guppy van. Kijott 4 okolnyi fonalalga es par deka zold trutymo (nem ciano).
Lovesem sem volt mi okozta a bummot, az idokapcsolo rendben volt, homerseklet is, szuro is (azon kivul, hogy olyan 1 deka algat kellett kibanyaszni belole). Annyi otletem volt, hogy esetleg elb...tam a kaja adagolast, de mivel beontottek mind, nem tudom megnezni, mi volt a tul sok.
Kivittem a gyogyszeradagolot kimosni a konyhaba es a legfolso rekeszben szaritott vizibolha volt, de majdnem tele! Ez csak azert erdekes, mert nincs ilyen kajajuk idebent. Szoval valamelyik felvigyazo keveselte a berakott etelt es hat megszanta oket egy kis plusszal... Nagyszeru!
Ha ráírod, hogy hozzányúlni tilos, többre mentél volna. Mindig ez az eredmény, ha jószándékú laikusokat engedünk az akva közelébe... Vizet bezzeg senki nem öntött bele 😟
 
Na, de kié lesz?:unsure:
Ez biztos a tiétek már?
Tuti, jok a meretek, jo a szin, nem glett szinu, es valamilyen megmagyarazhatatlan oknal fogva hiszunk az emberunknek. :)
legyetek pozitívak... ez legalább a képen is kék :D
Mar ezert megerte a keket kerni! :D
Nem kellene kozepre egy metevito? Vagy amiket epitetek, azok fogjak ezeket oldalrol tartani?
Elvileg jonak kell lennie, ennel joval nagyobb is funkcional merevites nelkul. Meglatjuk penteken. Vagy jovo heten valamikor? :unsure: 🤪
 
Azért az ajtókat lemértétek remélem? Milyen kellemetlen amikor ott vannak az akváriumok, de csak falbontással lehet levinni a pinyóba :D
@Szabó Henrik - nek van ilyesmiben tapasztalata, szolunk neki ha elakadunk. ;) Meg mindig konnyezunk, amikor eszunkbe jut a sztorija a 10. emeletre cipelt 250 kilos kicsikerol. :D
Egyébként frankó kis fazekak ezek. ;)
Ilyesmi kadakkal nektek van barmi tapasztalatotok? Eloben meg nem lattuk, kepeken mindenfele merevites es fem keret nelkul lattunk ennel nagyobbat, de igy uresen olyan kis gyengusznak tunik. :)
 
Back
Oldal tetejére