• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Low-tech ADA inspired low-tech iwagumi inspired NANO :)

Nekem, ami beugrott:

Boraras brigittae
Boraras merah
Celestichthys margaritatus
Poecilia wingei

Talán ezek... :)
 
Sziasztok !
Az aki lassan egy hónapos és nagyon sok minden történt mióta utoljára írtam ! A kövek mögé HM került ahogy attibva tanácsolta, köszi nagyon jó ötlet volt ! :thumbup: , a kövek mellé pár helyen próbából tettem egy kis parvulát, de eléggé algásodik szóval azt valószínüleg kiszedem.
Na, de most jöjjön a lényeg :D multhéten 4db Sakura és 2db tigris garnéla,8db boraras brigatte és 2db törpeszívóharcsa került az akváriumba! Mindegyik nagyon szép és ráadásul az egyik Sakura petés, utólag is köszönöm nigrónak :D
Az akvárium jelenlegi állapota :
IMG_0532_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

és egy kicsit messzebről
187804535N_vtelen_www.kepfeltoltes.hu_.png
 
köszönöm!
Ha megnő a HM és beszerzek egy üveg ki/be folyó csövet akkor szerintem sokat javul még a látvány.
 
Hoppá megint egy Japan style. És milyen szép ez is. Profi a növényválasztás és szuperül mutatnak a kövek az akváriumban.

Kapsz egy megelőlegezett Húsvéti tojást :thumbup: :clap: :angel:
 
Elég komolyan néz már ki így is "szomszéd úr" :) Külön örülök, hogy HM-et pakoltál bele mert később én is tervezem a co2 mentes üvegembe :) Meglátom nálad milyen szép "függöny" lesz belőle :)
 
Köszönöm mindenkienk a dícsérő szavakat !
Unalmamban szerkesztgettem az aki képét és csináltam egy felülnézetetst is :D

975043991IMG_0532_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

IMG_0538_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
 
Szia sammy ! háh dejó akkor mostmár hárman vagyunk szomszédok! :lol: Van még valaki ?xD Úgy látszik a Hármashatárhegy az akvakertészek hegye :D
 
Még a végén kiderül, hogy mindhárman laktatok Moszkvában a régi Baszmannaja utcában :lol: ...
Grat mégegyszer az akihoz! Halacsok hogy viselik magukat?
Hydro helyére nem tervezel valami új növényt?
 
Köszi! xD
A halak az első nap még nagyon féltek de másnapra nagyon felbátorodtak, annyira, hogy a kezemhez úsznak a kajáért! :D
 
Ja igen elfelejtettem a hydro helyére úgy volt,hogy nem kerül semmi, de ma szólt Y-not, hogy adna nekem egy fél marék fissindens mohát (mégegyszer köszi :D) szóval egy kerek kőre fogom rákötözni és az kerül a helyére, és ha minden jól megy akkor az elvileg úgy fog kinézni mint egy kis kerek bokor
 
Eleinte azt hinné az ember, hogy "szimplán" lemásoltad attibva aksiját, de nem! Látom, törekszel, hogy újat is mutass, ez becsülendő! Amúgy nagyon rendben van a kicsike, gratu! ;)
 
Köszönöm ! Hát igen ez nem egy olyan pontos másolat csak, az alap ötlet amiből kiindultam az a másolat.
 
Nagyon szép lett, biztosan jól fogják érezni magukat az új lakók :D A hátsó fali sövény is bejön, lehet valahova majd én is betúrok párat :) A fissidens csak rád vár, Necro bátyánk jól megszórt vele ;)

koda97 said:
Szia sammy ! háh dejó akkor mostmár hárman vagyunk szomszédok! :lol: Van még valaki ?xD Úgy látszik a Hármashatárhegy az akvakertészek hegye :D
Eszerint Sammy is hegylakó? :lol: :thumbup:
 
Rendkívül szép kis nano :!: Gratulálok hozzá ,mesterien sikerült a replica :thumbup: .
 
Back
Oldal tetejére