• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

ADA akvárium építés 7 és 4 méterben - Sumida Aquarium

viktorlantos

Alapító
Admin
Most még csak japán felirattal, de a türelmetlenek, mint én is nem tudjuk megvárni az angol verziót.....

Takashi Amano és az ADA böszme akvárium projectje Tokyo-ban. Kötelező növényfejeknek......
A mostani az első rész.

 
Re: ADA akvárium építés 7x4 méterben

:eek: :shock: :shock: :shock: Jesszuuuuuuus...... üvegvastagság :mrgreen:

ui: 7:28-nál érdemes megnézni a kis wabi-faktorit! :D
 
Re: ADA akvárium építés 7x4 méterben

:shock: :shock: :crazy: :shock: :wtf: :wtf: :shock: :crazy: :shock: :eek: :eek: :crazy: :wtf: :wtf:

Még jó hogy hamarosan jól megnézem ezeket az aksikat élőben!!!! :D :D
 
Re: ADA akvárium építés 7x4 méterben

Eszméletlen de ez nem két akvárium? Mármint egy 7 méteres és egy 4 méteres külön? Az egyik fás képnél mintha azt láttam volna odaírva, hogy az 4 méter :)

szerk: közben megnéztem google fordítóval az oldalukon mit írnak a projectről:
W710 × D110 × H120 (cm) W414 × D164 × H170

úgyhogy jól láttam :D
 
Re: ADA akvárium építés 7x4 méterben

SammyTheSalmon said:
Eszméletlen de ez nem két akvárium? Mármint egy 7 méteres és egy 4 méteres külön? Az egyik fás képnél mintha azt láttam volna odaírva, hogy az 4 méter :)

szerk: közben megnéztem google fordítóval az oldalukon mit írnak a projectről:
W710 × D110 × H120 (cm) W414 × D164 × H170

úgyhogy jól láttam :D

Anno szó volt róla, hogy csinálnak egy ADA Galéria II-t Tokyoban. Lehet ez már ennek a kezdete.
Köszi a javítást egyébként.
 
Egyszerűen félelmetes, mennyi idő energia van emögött és nem utolsó sorban csapatmunka.
A nyírásra én is kíváncsi lennék, le a kalappal Amano bácsi előtt, NAGYON nagyot alkotott!!
A kedvencem amikor lézerrel mutogatta a padavannak hogy hova ültessen!! :cool:
 
Gigamegabrutális!!! :thumbup:
Ezeket látva, nekem is beugrott egy nagyobb elképzelés itthonra, de ez jelenleg kivitelezhetetlen ;)
 
Valami elképesztően gyönyörű a fuji köves aki :eek:
De valaki mondja már el mire jók a pálcikák a talajban? Onnan tudja, milyen íve legyen a növényeknek és meddig tartsanak?

Hihetetlen, hogy még itt is ADA Solarral világítanak, mindkét akit.
 
Ámulok , és bámulok :crazy: ! Elállt a szavam , és közben nem is pislogtam nehogy lemaradjak valamiről.Hát ez valami gyönyörűség .
Én is ilyet akarok (persze ha más fizeti az árát 4
 
inadsz said:
Valami elképesztően gyönyörű a fuji köves aki :eek:
De valaki mondja már el mire jók a pálcikák a talajban? Onnan tudja, milyen íve legyen a növényeknek és meddig tartsanak?

Hihetetlen, hogy még itt is ADA Solarral világítanak, mindkét akit.

Marmint grand solarral ;)


Mi másról, mint iPhone-ról Tapatalk progival ;)
 
Eszméletlen............. Talachi kolléga ha mész ki, remélem ezer képet lősz majd nekünk róla!
Szerintem a pálcikákkal lövik be a különböző növények ültetési határait... szerintem...
 
Naná hogy fotózok!
Egyébként csak most május 22.-én nyit az egész kóceráj. Az akváriumon kívül még ott van a Skytree is, az sem kismiska.A világ második legmagasabb épülete.

A pálcikákkal a növények határvonalát jelölik. Mondjuk eddig a fény árnyék határvonalán használták de itt nem nagyon van ott árnyék.
 
Én arra lennék kíváncsi, amikor a tápot küldik bele 20 literes kannákból :mrgreen:
Gyönyörűek, de nem vállalnám be a napi tápozásuknak a finanszírozását :D
 
hszilvia said:
Arról nincs valahol video hogy hogyan nyírják? Mert arra tényleg nagyon kíváncsi lennék!

Az akváriumhoz megfelelő méretű ollóval és felkérik Gullivert,hogy gazoljon már egy kicsit. :angel:
 
Back
Oldal tetejére