• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Diszkoszos Meszes, Első Nagy Dobása! (430l diszkosz)

ybuhyjyb.jpg



Ha van még valaki akit érdekel a napló az láthatja most egy telos kép erejéig..
 
Sziasztok.
Először is köszönöm azoknak, akik még eltévednek felém, és nézik/olvassák a naplót.

A mostani helyzetről mutatok egy képet és egy videót!

10568965_708360839211357_6180235723677538364_n.jpg



Jobb oldalt leültettem hátra egy kis darabon Rotala Rotundit. és elé ültettem Rotala sp. Greent, és így majd egy kis vegyes saláta lesz majd egyszer. A Green most változik még át, és most vágtam meg hétvégén.
Hétvégén megint kaszabolnom kell, csak nem épp azokat a növényeket, hanem azon kívül szinte mindent.
Az aljzat növény nem nagyon akar terjeszkedni, főleg, hogy az amanok eltemetik, a sziámi algázók meg feltépkedik.. Így gondoltam egy merész ötletre nem régiben, hogy lehet valami magasabb alj növényzetet kellene leraknom, hogy milyet azt még nem döntöttem el, de előtte mindenképpen le kellene szurkálnom táp rudat/golyót a földbe, mert már szerintem egy ideje kimerülhetett a táptalaj ( több mint 1 éves )!

üdv. Laci
 
Szia!
Brutál jól néz ki!
A vidit viszont nem játssza le.

Szerk.: Most már jó!
 
Utoljára módosított moderátor által:
Nagyon tetszik az akváriumod. :D Kellene kategória. ;)
Szerintem a H. Japan jó választás lenne a kérdéses helyre.
 
Sziasztok,
Respect az aki miatt, csoda szép!!!
Én is egy hasonlóval nyitnék nemsokára, 450 liter és diszkoszok, csak dekorhomokos előtérrel a mulm miatt. Meg két brutál szűrővel.
Remélem egy-két hét és tudom naplózni.
 
Üdv olvasók!

Tudjátok, hogy esetleg a Fantom Lazacot mennyire szabad betenni, diszkoszok közé?
 
Heló!
Szerintem sima ügy, de a videókat megnézve nincs az akvárium kicsit túltelepítve már így is?

Szia.
Hát lehet igazad van..
Így is ahogy nőnek a diszkoszok, egyre több a mulm... sajnos lassan 1-2 hete nem nagyon látok olyan pillanatot, hogy ne szálingózon vízközt a mulm.. ami tudjátok mivel jár.. a levelekre persze tapad egyből, mintha oda ragasztották volna..:-/
És egyre nehezebb fent tartani a növényezést mellette.. ( mármint alga nélkül, ami ugye már így is akad elég )
 

Hasonló topikok

Back
Oldal tetejére