• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Twilight on the Mount Seiryu

Szia! Köszi, sajnos az elrendezéssel nem nagyon tudok most mit kezdeni. Már korábban beszéltünk róla, h ez túl sávosra sikeredett, még amikor glosso volt az előtéri növény. De jelenleg éppen az államvizsgára készülök, szóval nincs túl sok időm az akira. Talán majd utána kezdek vele valamit. Addig csak az a cél, hogy maradjon algamentes. :)
 
Tellnek múlnak a napok és lassan elérkezik a nagy nap (államvizsga), szóval az elmúlt hetekben nem sok időm jutott az akira. A tápozáson és vízcserén kívül maximum a H. sp. Japan megregulázásával foglalkoztam. Vele muszáj, különben már nem lenne parvullám. :D Hogy ne legyen olyan sávos elrendezés hatása, benövesztettem a kövek közé is a japan-t, így talán javult a helyzet. garnélák is szépen szaporodnak, szóval elég jól tűri a mostan helyzetet.

Íme kicsit távolabbról:

Twilight on the Mount Seiryu by Ramen1210, on Flickr
 
Na ezen a képen most végre látszik az akváriumod igazi arca. És nagyon jóképű :thumbup:
 
Lassan fél éves az aki. Múlt héten át is esett az esedékes szűrő és csőtisztításon. Ekkor a szűrőből rengeteg sakura porontyot mentettem ki (40-ig számoltam), akik azóta az akiban élnek. Az ékfoltosok és a növények is kicsattannak az egészségtől. Bennem pedig már a következő elrendezés motoszkál. ;)

Íme a mostani állapot: 1 héttel a nyírás után

Twilight on the Mount Seiryu by Ramen1210, on Flickr
 
attibva said:
Nagyon szép egészséges növényvilág!!! A sakurák meg halálra eszik magukat a köveken :)

Kösz Attilai! Nem panaszkodhatnak annyi szent, hetente 1szer kapnak rendes garnéla tápot is a biztonság kedvéért. ;) :D
 
Nagyon szép egészséges az akvárium! Gratula!

Őszintén szólva nekem jobban tetszett, amikor magasabbra hagytad a tenellust!

A sakura garnélák meg iszonyat jól mutatnak!
 
debidevil10 said:
Nagyon szép egészséges az akvárium! Gratula!
Őszintén szólva nekem jobban tetszett, amikor magasabbra hagytad a tenellust!
A sakura garnélák meg iszonyat jól mutatnak!
Köszi szépen! A tenelus és a H. sp. Japan múlt héten lett megnyírva elég drasztikusan, ezért rövidebb, mint korábban.
Imádom ezeket a garnikat. :)

sszever said:
Nagyon jól néz ki! :clap:
Köszi! :)
 
Ramen said:
Lassan fél éves az aki. Múlt héten át is esett az esedékes szűrő és csőtisztításon. Ekkor a szűrőből rengeteg sakura porontyot mentettem ki (40-ig számoltam), akik azóta az akiban élnek. Az ékfoltosok és a növények is kicsattannak az egészségtől. Bennem pedig már a következő elrendezés motoszkál. ;)

Íme a mostani állapot: 1 héttel a nyírás után

Twilight on the Mount Seiryu by Ramen1210, on Flickr

Nagyon jó hangulatot kölcsönöz az akváriumnak az a sok kis rák a sziklán.
Egyébként is szép akváriumot hogy feltudja dobni a megfelelően megválogatott állat világ.
Nekem is kőő sakura :wave:
 
Egy kis márciusi helyzetjelentés alkalmából jelenzekznék :)
Az akvárium lakói szépek és egészségesek. A sakura állomány tovább bővült. Rosszabbak, mint a nyulak... :D
A köveket még mindig nem tisztítottam meg az algától, de egyszerűen imádom amikor megrohanják a garnélák (a kedvenc helyük a csemegézésre).
A H. sp. Japan pedig próbál továbbra is uralomra törni. Hetente kell gyomlálnom, különben megfojtaná a tenellust és a parvulát.


Otocintus affinis by Ramen1210, on Flickr
 
Ejha, jóllakott otocinlus, szép garnélák mi kell még?! ;) Hogy sikerült az államvizsgád? (Ha jól emlékszem, amiatt "hanyagoltad" picit fórumot?!)
Mikor tervezed átrendezni? ...bár én meghagynám mert ez is nagyon tuti! :D
 
stevo said:
Ejha, jóllakott otocinlus, szép garnélák mi kell még?! ;) Hogy sikerült az államvizsgád? (Ha jól emlékszem, amiatt "hanyagoltad" picit fórumot?!)
Mikor tervezed átrendezni? ...bár én meghagynám mert ez is nagyon tuti! :D

Mindig kajál ha az akira nézek, ő sem éhen fog halni az biztos. :D Köszi kérdésed, jól sikerült. Ennél már nem is lehetett volna jobb eredményt elérni, csak ha lenne 6-os. Szóval így utólag belegondolva, megérte hanyagolni az akit (bár akkor nagyon fájt a szívem miatta :) )
Augusztus felé szeretném átalakítani. Addig van bőven idő tervezgetni és a nyaralás se teszi tönkre, mert előtte túl leszek rajta :) .
 
Back
Oldal tetejére