• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes Return to the beginning - 90x45x45 (182 liter)

Fasfa beszerezve.
Viktorral beszélgettem a GA-ban és mondta, hogy ő nem fordítaná át a jobb oldalsó pici ágat, mert úgy egy kaput formál az új ággal. Hazaérve kipróbáltam, hogy hogyan néz ki ha csak a bal oldalt egészítem ki a rövidebb ággal. Igaza lett, ennyi hiányzott. Ezután feltöltés vízzel, mohák ragasztása, majd ültetés. Egy órára kész is lettem vele.
A növényesítésnél minden egyes növény behelyezése után csináltam egy képet, igy egy timelaps szerű video is készíthető a képekből. Feltéve hogy meg tudom csinálni.
Jelenleg az akvárium 3/4-ig fel van töltve vízzel és várjs a szűrő és CO2 beüzemelését.
Képek estefelé várhatók leghamarabb.
 
Köszi mindenkinek:)

Reggelre egész jól letisztult a víz. Köszönjük a Purigennek. Purigenből majd kell vegyek egy újat, mert a két zacskóból az egyik a kukában landolt két hónapja, mert már szétfolyt. A másik sem az igazi már.
Növénylista vasárnap este lesz, mert most nincs több időm. Addig kis türelmet kérek.
A végeredménnyel egyébként nagyon elégedett vagyok, sokkal gyengébbre számítottam.
 
Tényleg király lett! Úgy látom, a lávaköveket végül bericcardiáztad, ez lesz a végső helyük, vagy mennek majd a fára is?
 
Nekem tetszik a videó, és az akvárium is. Elkezdtem gondolkodni, hogy hogyan lehetne meggyőzni a feleségem "a nagyobb alvárium szebb és jobb"-ról. :D
Nälunk pont forditva van,en szeretnek 182l-röl 240l-re vältani.Es Ö tämogatja a tervet,de akkor mär feher butorral!Az egyetlen problema az,hogy akkor mindent le kene cserelnem(butor,lämpa,akvärium),ja es ki is kell szälitani ide a viläg vegere.
 
Telón láttam ma. Szerintem szuper kezdés. (y)
Jó vidi is köszi, hogy megosztottad :)

A stemeket azért ne engedd nagyon a felszínre, mert elveszik ez a jó kis hangulat.
 
Back
Oldal tetejére