• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes eMZé iwagumi v4.0 - 90x45x45 (182 liter)

Mi a helyzet erre fele? Nagy a csend :)
Mostanra már azt hittem rég elcsattintom a versenyfotót, elvégre a HC nem egy bonyolult növény és leginkább nő mint a GERONIMO. Ehhez képest eddig összesen 3x kellett nyírnom. Nem elég sűrű és legelöl kissé sárgás. Ez gondolom az ADA tápozásnak köszönhető, illetve egészen pontosan a kimaradozó ADA tápozásnak, ami egyértelműen az én hibám. Napi 7-7 millit tolok(Brighty K + Step 2), de lehet emelni kéne az adagot.
Amúgy szokott lenni egy kis könnyen kiszedhető fonal alga, de ez a scape nem a gyors változásokról szól. Ennek csak egy arca van és az sem túl izgalmas:(
Az asszonynak tetszik, de én már a következő berendezésen agyalok. Nem tudom meddig bírom még, de fél évnél többre amúgy sem terveztem a mostanit.
 
Mostanra már azt hittem rég elcsattintom a versenyfotót, elvégre a HC nem egy bonyolult növény és leginkább nő mint a GERONIMO. Ehhez képest eddig összesen 3x kellett nyírnom. Nem elég sűrű és legelöl kissé sárgás. Ez gondolom az ADA tápozásnak köszönhető, illetve egészen pontosan a kimaradozó ADA tápozásnak, ami egyértelműen az én hibám. Napi 7-7 millit tolok(Brighty K + Step 2), de lehet emelni kéne az adagot.
Amúgy szokott lenni egy kis könnyen kiszedhető fonal alga, de ez a scape nem a gyors változásokról szól. Ennek csak egy arca van és az sem túl izgalmas:(
Az asszonynak tetszik, de én már a következő berendezésen agyalok. Nem tudom meddig bírom még, de fél évnél többre amúgy sem terveztem a mostanit.
Eddig te is a fas vonalat erositetted, ugyh tudod, h neha jo lenne meguszni ennyivel a karbantartast. En legalabbis néha orulnek neki, h ha nem 4ora mata lenne egy atlagos takaritos nap :D
 
Irdatlan mennyiségű Red Moort bepréselni az üvegbe és úgy szeretném növényesíteni, hogy hosszú távon is látható legyen minden ág. Pici és lassú növekedésű növények előnyben:)
Kiväncsian värom!En most csinältam egy hasonlot:tele anubias petit-tel,parvaval,5 fajta buce,sok moha,hc,stau.Csak en ADA Horn woodot hasznältam,es red moor-t kiegeszitesnek.
 
Nekem is van pär mini bucem,annyira kicsik,hogy a fotozäsnäl fel se lehet ismerni.Mindenkepp a fenyre rakd öket mert nälam csak stagnältak az ärnyekban.
 
Back
Oldal tetejére