• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Fontos CO2 beoldás - difi, atomizer, reaktor

Valószínű, hogy ereszt a rendszer. Ha teljesen megáll egy kis idő után a bubiszám, akkor szinte ez 100 %.

Nem eresztett a rendszer, tartósan 4 bar nyomás volt (ami meglepően magas egy citromsavas rendszernél)
Viszont a történet úgy folytatódott, hogy kifogyott az anyag, újratöltöttem és megjavult magától, most rendesen mennek a bubik :D Én sem értem...
 
Nem eresztett a rendszer, tartósan 4 bar nyomás volt (ami meglepően magas egy citromsavas rendszernél)
Viszont a történet úgy folytatódott, hogy kifogyott az anyag, újratöltöttem és megjavult magától, most rendesen mennek a bubik :D Én sem értem...

Akkor valami dugulás lehetett... Nálam is volt ez a szitu, akkor viszont a bubiszámláló mellett eresztett...
 
Akkor valami dugulás lehetett... Nálam is volt ez a szitu, akkor viszont a bubiszámláló mellett eresztett...

Egy napig volt normális, utána megint elkezdte a hülyéskedést... Érdekes, mert vettem egy szettet aliról korábban, az tökélesen megy a mai napig, ezt a rendszert én raktam össze alkotóelemeiből és nem értem mi a baj, látszólag teljesen ugyanaz. De a biztosnság kedvéért 3 hete rendeltem még egy szettet, így utólag úgy tűnik, hogy nagyon jól tettem :D
 
Sziasztok van valakinek tapasztalata hogy milyen egy
"turbo CO2 Reactor External Atomizer Diffuser For Aquarium Plant Fish Tank" webshop link moderálva termék...?
 
Sziasztok van valakinek tapasztalata hogy milyen egy
"turbo CO2 Reactor External Atomizer Diffuser For Aquarium Plant Fish Tank" webshop link moderálva termék...?
Nem rosszak . Vigyázni kell rá mert könnyen törik ,megszakad a menet. utána szivárog stb...
Sokkal jobbat lehet készíteni vízszűrőből házilag itt a fórumon is van róla leírás.Nem ördöngösség.
Az nem fog folyni szivárogni.Igaz nem annyira tetszetős mint egy gyári de cserében tökéletes és örök darab.(a szekrény úgy is eltakarja.)
ja és olcsóbb is.Persze körbe kell nézni a neten.
 
miért történhet az, hogy a reaktor egy pillantról a másikra láll? értem ez alatt, hogy akár mennyire tekerem a tűszelepet, nem jön bubi.
mágnesszelep kattan, világít, hogy megy, de gáz nem jön. palack pénteken lett töltve, ma üzemeltem újra be.
órák szerint a palackbn lévő nyomás elegendő, a kimenő nyomás 2 bar körül van in-line difi miatt.
egy ista reduktorról van szó.
 
miért történhet az, hogy a reaktor egy pillantról a másikra láll? értem ez alatt, hogy akár mennyire tekerem a tűszelepet, nem jön bubi.
mágnesszelep kattan, világít, hogy megy, de gáz nem jön. palack pénteken lett töltve, ma üzemeltem újra be.
órák szerint a palackbn lévő nyomás elegendő, a kimenő nyomás 2 bar körül van in-line difi miatt.
egy ista reduktorról van szó.
Visszafolyásgátló jó irányba van betéve?
 
Nem rosszak . Vigyázni kell rá mert könnyen törik ,megszakad a menet. utána szivárog stb...
Sokkal jobbat lehet készíteni vízszűrőből házilag itt a fórumon is van róla leírás.Nem ördöngösség.
Az nem fog folyni szivárogni.Igaz nem annyira tetszetős mint egy gyári de cserében tökéletes és örök darab.(a szekrény úgy is eltakarja.)
ja és olcsóbb is.Persze körbe kell nézni a neten.

Szia
Még annyi lenne hogy szerinted a vízszűrőbe ha raknék biobalt hogy jobban összekeverje a co2-t.?
 
Sziasztok! A régi akvámhoz pár éve vettem a GA-ban egy Aqua medic 1000 külső reaktort. Most hogy újra szeretnék növényezni,válogatok a meglévő cuccokból. Ezen a fronton azóta van változás,vagy még mindig megállja a helyét ez a szerkezet?
 
Sziasztok! A régi akvámhoz pár éve vettem a GA-ban egy Aqua medic 1000 külső reaktort. Most hogy újra szeretnék növényezni,válogatok a meglévő cuccokból. Ezen a fronton azóta van változás,vagy még mindig megállja a helyét ez a szerkezet?

Egyelőre csak a házibarkács jobb nála. Használd nyugodtan.
 
Sufnituningos már volt előtte,abból többet nem kérek.Viszont van még egy problémám.(kicsit off lesz). A meglévő eheim 2217-es mellé szeretnék még egy szűrőt beállítani.Ha a reaktort az egyikre kötöm rá akkor a két lilly szembe áramoltatásával jut elég co2-os víz a másik oldalra is?
 
Back
Oldal tetejére