• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Új termékek napokon belül a shopban

Nah, hogy kicsit fokozzam a hangulatot a következő szállítmányokra várunk jelenleg.

GA üvegek -- Beérkezés előreláthatólag Jan 11. hét vége fele
Kövek (Seiryu, Dragon, Manten, Light Pagoda-ez új) -- Beérkezés előreláthatólag Jan 11- Jan 18. hét vége fele
Red Moor fa 30kg körül (ez sok) -- Beérkezés előreláthatólag Jan 18. hét vége fele
ADA Dark Iron fa -- Beérkezés előreláthatólag Jan 18. hét vége fele
ADA termékek -- Beérkezés előreláthatólag Jan 18. hét vége fele
JBL utánpótlás -- Egyenlőre nincs dátum. Reményeink szerint hó közepéig befut.

Jönnek ADA talajok szinte minden ami kifogyott. ADA tápokból nem csak 250-es de most már 500-as kiszerelés is lesz. Ez utóbbi kedvezőbb áron a 250-hez képest. Néhány régóta hiányolt termék mint a visszafolyásgátló és superge. Jön Contest Book 2009 az idei ADA verseny hivatalos katalógusa. Az ADA új üveg kifolyó tisztítója a Spring Washer 13 és 17-es méretben.

A teljes listát hamarosan megírom.

Természetesen van lehetőség olyan termékek előrendelésére ami nincs a kínálatban. Ha ilyen termék lenne, keress meg minket privátban. Számos terméket hoztunk már így. ADA szűrőt, ADA üveg állványt, Solar HQI lámpát, ADA fém állványzatot stb.
 
Jó hír, hogy a Manado a korábbinál több kiszerelésben is elérhető lesz napokon belül. 3,5,10,25 literes változat is rendelhető a shopból. (a 25 literes feltöltésén még dolgozunk):
http://www.greenaqua.hu/gyartok/jbl.html

Érkezik JBL Aquabasis 2.5 literes és a Korallia és Hydor külső fűtő is pótlásra kerül.
http://www.greenaqua.hu/gyartok/hydor.html

A shopban már leadható a rendelés és a szállítmány beérkezésekor automatikusan fedolgozzuk őket. Ez max 2-3 nap.
 
GA üveg termékek vámolás alatt. Pár nap és elérhető a tervek szerint.
Az egyik kő szállítmány beérkezett az új követ hamarosan befotózzuk és felkerül a shopba némi bevezető kedvezménnyel az első 2 hétben.
Egy adag Red Moor is fotózásra vár.
Az ADA termékeket holnap indítják útak. Jövőhétre megérkezhet hét vége fele.
JBL/Hydor termékekről már írtam, Illetve természetesen az EHEIM szűrők folyamatosan raktárról mennek.
 
talachi said:
ÉÉs még mindig csak várom és várom a 25 literes manadot!! :D :lol: :D

Talachi az ujjad nem görcsölt még be az egéren? :lol: :D :lol: ;) :mrgreen:
 
izzadt tenyérre a krétaport tudom javasolni :lol:

Ok a következő a szitu ezzel a 25-ös zacsival. Nagy, dög nehéz és olcsó. A futárok 1 dolgot nem szeretnek ami dög nehéz. Az olcsóság de dög nehéz csomik viszont gátat szabnak a hagyományos kiszállításnak.
-- illetve más feltétellel viszik a futárok a túlsúlyos csomikat.
Épp a szállítást csekkoljuk. Pár perc és elérhető lesz.
 
talachi said:
OK! Köszi!
Figyelem a shop-ot.

És bocsi a türelmetlenségemért! :crazy:

Manado 25 felkerült a shopba. A Manado talajok a héten befutnak és a megrendeléseket akkor teljesítjük.
Közben megérkeztek a GA üvegek is. 1-2 új termék van azt lefotózom ma és holnap bekerülnek a raktárba.
 
Jelentem a shopban elérhetőek az új RED MOOR fák.
Az extrém méreteknél, ami súlyt, méreteket jelent ezt külön megjelöltük.

http://www.greenaqua.hu/dekoraciok/deko ... or-fa.html

A korábbi egységes árazást elhagyva mostantól lépcsős árazás lesz a Red Moor fák esetén. A kis fák olcsóbbak, a közepes méretek kb. hasonló vagy kicsit olcsóbb mint volt, a nagy méretek drágábbak.

Kellemes böngészést,
Viktor

ui: természetesen ahogy igértem a hónapban még egyszer bővítjük majd a készleteket.
 
Hello!
A light Pagoda kövekből vannak apróbb darabok is ? :D Olyanok amik jól mutatnak egy 60 cm-eres fás akváriumban ? Előre is köszi a választ :)
 
BenyA said:
Hello!
A light Pagoda kövekből vannak apróbb darabok is ? :D Olyanok amik jól mutatnak egy 60 cm-eres fás akváriumban ? Előre is köszi a választ :)

Ahogy tegnap láttam vannak. Van néhány 1kg körüli kő.
-- A meló szobámban van egy 60-as akvárium is, hozzáképzelve a tegnap látottakat az arányok alapján szerintem jó lenne.
 
Back
Oldal tetejére