• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Tropica növények rendelése

ÁÁÁÁÁ karácsony :D
Deszép olyan jó végignézni a szép nagy zöldön :thumbup:
Pár akit be lehetne belőle rendezni ;)
 
Jó érzés volt látni a feltöltött tankokat. Reméljük a következőkben majd bővíteni is lehet az állandó készletet, ezt persze majd a kereslet dönti el. Mi rajta leszünk, hogy még nagyobb és színesebb kínálat legyen szerencsére ebben Gáborék is hasonlóan gondolkodnak. De már ez is óriási lépés. Jah ezek új tankok, a régiek is tömve voltak növényekkel.

Úgyhogy aki most akar gyönyörű HC gyepet, pogot, parvulát, cryptokat stb rendelni itt az alkalom. Jövőhéten már az akváriumában tologathatja őket.

Én is hoztam magammal vásárfiát, úgyhogy jövőhéten szétcsapom a nanót. :cool:
 
:sick: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap:
 
Vgábor said:
gelo said:
Nagyon baba! ;)
Bár már mi is itt tartanánk.
De hiszen itt tartunk !!
Ezek a képek itthon készültek :D :D

Szia Gábor, mégegyszer köszi a vendéglátást és a segítséget, noh meg a vásárfiát (blyxa formájában :thumbup: )
Ha használni szeretnétek a fotókat nagyobb felbontásban le tudjátok tölteni őket: http://www.flickr.com/photos/viktorlantos/
Bár itthon vettem észre, hogy kicsit el volt kalibrálva a gép.

A többieknek javaslom nagyban nézzék meg a fotókat. Ott jönnek le igazán a növények. ;)
 
Fűűűha naggyon tittokzatos vagy Vik nah majd meglátjuk mi lesz a nagy Top Secret. :lol:
Aztán nyárra fater is szétbombázza az 54 esét majd jól ráveszem hogy Tropica val ültesse be :D
 
viktorlantos said:
Jó érzés volt látni a feltöltött tankokat. Reméljük a következőkben majd bővíteni is lehet az állandó készletet, ezt persze majd a kereslet dönti el. Mi rajta leszünk, hogy még nagyobb és színesebb kínálat legyen szerencsére ebben Gáborék is hasonlóan gondolkodnak. De már ez is óriási lépés. Jah ezek új tankok, a régiek is tömve voltak növényekkel.

Úgyhogy aki most akar gyönyörű HC gyepet, pogot, parvulát, cryptokat stb rendelni itt az alkalom. Jövőhéten már az akváriumában tologathatja őket.

Én is hoztam magammal vásárfiát, úgyhogy jövőhéten szétcsapom a nanót. :cool:
Az egészben az volt a legjobb, hogy végre személyesen is találkoztunk ! :) :wave:
Ha kimenne a Blyxa akkor megy a másik !
 
Vgábor said:
viktorlantos said:
Jó érzés volt látni a feltöltött tankokat. Reméljük a következőkben majd bővíteni is lehet az állandó készletet, ezt persze majd a kereslet dönti el. Mi rajta leszünk, hogy még nagyobb és színesebb kínálat legyen szerencsére ebben Gáborék is hasonlóan gondolkodnak. De már ez is óriási lépés. Jah ezek új tankok, a régiek is tömve voltak növényekkel.

Úgyhogy aki most akar gyönyörű HC gyepet, pogot, parvulát, cryptokat stb rendelni itt az alkalom. Jövőhéten már az akváriumában tologathatja őket.

Én is hoztam magammal vásárfiát, úgyhogy jövőhéten szétcsapom a nanót. :cool:
Az egészben az volt a legjobb, hogy végre személyesen is találkoztunk ! :) :wave:
Ha kimenne a Blyxa akkor megy a másik !

Hát igen ezt nem írtam, de mindenképp ;) Közben bedobtam a növényeket a nagy akiba jövőhéten ültetek. A blyxákat viszont elültettem. Holnap még kapnak egy talajtápot a gyökerekhez is és drukkolok neki. ;)
 
viktorlantos said:
Vgábor said:
viktorlantos said:
Jó érzés volt látni a feltöltött tankokat. Reméljük a következőkben majd bővíteni is lehet az állandó készletet, ezt persze majd a kereslet dönti el. Mi rajta leszünk, hogy még nagyobb és színesebb kínálat legyen szerencsére ebben Gáborék is hasonlóan gondolkodnak. De már ez is óriási lépés. Jah ezek új tankok, a régiek is tömve voltak növényekkel.

Úgyhogy aki most akar gyönyörű HC gyepet, pogot, parvulát, cryptokat stb rendelni itt az alkalom. Jövőhéten már az akváriumában tologathatja őket.

Én is hoztam magammal vásárfiát, úgyhogy jövőhéten szétcsapom a nanót. :cool:
Az egészben az volt a legjobb, hogy végre személyesen is találkoztunk ! :) :wave:
Ha kimenne a Blyxa akkor megy a másik !

Hát igen ezt nem írtam, de mindenképp ;) Közben bedobtam a növényeket a nagy akiba jövőhéten ültetek. A blyxákat viszont elültettem. Holnap még kapnak egy talajtápot a gyökerekhez is és drukkolok neki. ;)

A legfontosabb !!!
Köszönöm a sok-sok pozitív hullámot amit Tőletek kaptunk !!
 
Igazán jó ötlet a fényképek, segíthet a rendelendő mennyiségek meghatározásában.
Ha lesz másfajta is, akkor tehettek fel még képeket. A webshop kis rajzai nem adnak segítséget a tervezéshez.
 
Parvula egy kicsit durva a bal oldalon :shock: Gondolom itt még egy hét múlva is ilyen gyönyörűek a növények nem úgy mint bizonyos helyeken hogy hét múlva már...
 
Labirintkopoltyus said:
Parvula egy kicsit durva a bal oldalon :shock: Gondolom itt még egy hét múlva is ilyen gyönyörűek a növények nem úgy mint bizonyos helyeken hogy hét múlva már...

Parvulából annyi van nálam mint a szemét a nagy akvárium miatt, de képtelen voltam otthagyni. Hoztam 2 cserepet annyira hívogatott. ;)
 
Múltkor volt az angoloknál egy SKY-os TV-s berendező népszerűsítő show felvétel, ahol George Farmer és a UKAPS kulcsfigurái rendeztek be egy nagy akit Tropica növényekből. Az akvárium szerintem baba lett, de a műsor után 1 órával már le is kellett bontani. A növények több mint egy hétig voltak ezután víz nélkül és bár a levélzeten meglátszódott, utána George még egy akit berendezett belőlük otthon. Szal baromi erős, szívós kis növények ezzel azt akartam mondani ;)

Ez az amit a maradékból rendezett be ahol a "lepusztult" növények láthatóak: http://www.flickr.com/photos/georgefarmer/4453114861/

A Sky 1-on egyébként április 23-án lesz 8-kor este. És íme az aki amit az élő műsorban csináltak nagyon rövid idő alatt.
http://i30.photobucket.com/albums/c312/ ... hersal.jpg
http://i30.photobucket.com/albums/c312/ ... tank-1.jpg
http://i664.photobucket.com/albums/vv6/ ... /fts-1.jpg
 
A tegnap szerzett növényeket a nagy akiban parkoltatom részben. Nem bírtam ki, hogy ne fotózzak ;)

4467063180_96a2158e7d.jpg

4467062448_8774e96830.jpg

4466287861_9e34f8e8e3.jpg

és a végére egy fűben fekvős képet...

4466290021_a0b3187b06.jpg

Nem tudom hogy végül mindet fel fogom e használni a nanóhoz (valószínűleg nem), de legalább van miből építkezni. Éljenek a növények :thumbup:
Imádom a tavaszt ;)
 
Hát kérem szépen, ehhez csak gratulálni lehet! Nagy köszönet Gábornak, és az egész webshop link moderálva teamnek, hogy elérhetővé teszik ezeket a gyönyörűségeket! Hajrá növényesek! :mrgreen:
 
Back
Oldal tetejére