• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Fontos Akváriumi növények Olaszországból - Anubias a Green Aqua kínálatában

Kösz az infót (y) Egy cserépnyit nekem 6-7 -kisebb tőre sikerült szétszednem, pár centire egymástól toltam le őket, rohadt kíváncsi vagyok, hogy fog kinézni, mennyire sűrül be, meg hogy valójában milyen sebességgel nő :D
 
ÜDV!
Mi a különbség közöttük?
Anubias Barteri Bonsai - Anubias most csak 2300 Ft - Green Aqua
Anubias Petite - Anubias most csak 2300 Ft - Green Aqua

A leírás szerint a fenti alacsonyabb.
A levélméretük között van eltérés?
Engem kislevelű, minnél kisebb méretű érdekelne.

Akkor az Anubias verzió a te választásod. A levélméret kb a fele. Sokkal lassabb növény mint a Tropica féle Petite.
De nano akváriumokba szerintem jobb választás.

Az biztos, hogy a két növény nem ugyanaz.

@Cecska akváriumaiban az Anubias verziót láthatjátok.
 
Kösz az infót (y) Egy cserépnyit nekem 6-7 -kisebb tőre sikerült szétszednem, pár centire egymástól toltam le őket, rohadt kíváncsi vagyok, hogy fog kinézni, mennyire sűrül be, meg hogy valójában milyen sebességgel nő :D

nos, tapasztalataim szerint nincs vele baj, elvan, de iszonyú lassú.
persze lehet, hogy csak nálam low-techben. akinek egyéb infója van, kérem ossza meg, hátha csak én b@sztam el valamit.

ha nem egyértelmű a c. tonkinensisről beszélek :D
 
nos, tapasztalataim szerint nincs vele baj, elvan, de iszonyú lassú.
persze lehet, hogy csak nálam low-techben. akinek egyéb infója van, kérem ossza meg, hátha csak én b@sztam el valamit.

ha nem egyértelmű a c. tonkinensisről beszélek :D
na erre kíváncsi vagyok.
továbbra is olyan nyomoréknak néz ki, mint az elején?
maga a koncepció szuper volna, ha legalább egy kicsit szebb volna...
 
Tényleg :facepalm: @Tibi szomszéd, mongya csak, magánál hogy megy a tonkinensis, ha nem vagyok indixrét? :D
 
Jól vágom, nem bírtok a gazzal? Pedig gyönyörű! Nem tudom hol használnám még, de bent a boltban még a Tropica vezérek is megcsavarták a bajszukat amikor látták :)
 
jól vágod ...(n) hozzáteszem egy bödönnyit vásároltam csak, ami a tonki esetében valóban kevésnek tűnik... Te mennyit toltál be az aksiba, ha szabad érdeklődnöm? :pompous:

Ez crypto és nem az a futós fajta. Szal leteszed és egyhelyben növekszik vörösödik stb. A tennelushoz képest kecsesebb a levele és nem hajlik. Nem lepi el az akváriumot mint egy gyom. Ebben más :)
En nem építenék belőle függönyt, ez olyan betűzöm valahova és ott szépül fajta :)
 
én is így tudnám összegezni, csak próbáltam udvariasan fogalmazni :D nálam olyan mint egy kurv@ra belassult tenellus... mit tolt ez otthon? (n):D
Én lehet, hogy azért nem látom mert blyxa van mellette, az meg ugye nem szarakszik. Lehet, hogy át kellene raknom máshova, ahol jobban meg tudnám figyelni. A taiwanoknak kicsit jobban be kell még tápozzák az akváriumot! :)
 
Én lehet, hogy azért nem látom mert blyxa van mellette, az meg ugye nem szarakszik.

nálam előtte van blyxa, mellette meg tenellus ... nahh mindegy(y)

egyelőre maradok a régi kertész közmondásnál:

itt a gyom...

itt hagyom...
:D:D:D:D
 
Back
Oldal tetejére