• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Új termékek napokon belül a shopban

viktorlantos

Alapító
Admin
A meglévő növény kínálatunk szélesítésére a Tropica kínálatot kiegészítjük az Anubias olasz növénytermesztő cég néhány növényével.
Így a legtöbb gyakori növény beszerzése megoldható lesz.

Érkeznek Schego légpumpák, így a Tetra mellé lesz egy profi minőségű alternatíva is.

Bővül a kő választékunk is. A jelenlegi készletek feltöltése mellett 2 új kő típus is rendelhető lesz. Manten szikla és Megkövesedett fa (ez nem azonos a jelenlegi vörös kövünkkel)

Az akvárium bútorok feltöltése bár kicsit elcsúszott szintén fent lesz a shopban napokon belül.

Természetesen a fentiek mellett érkezik utánpótlás az Arcadia lámpáiból és mágnesszelepekből is illetve kicsit később egy ADA szállítmányt is várunk majd.
Kibővítjük a talaj kínálatot néhány olcsóbb növényes alternatívával, szóval sok érdekesség várható.
 
Hurrrrrrááááááá! Manten kövek! Yessssss! Az aljzatokon kívül már csak ezek kellenek az úk akváriumomhoz, remélem nem lesz horrorárú. A bútorhoz pedig gratula, eszméletlenül néznek ki, kár hogy most fogtam egy saját DIY bútorprojektbe... :(
 
bagesz said:
Hurrrrrrááááááá! Manten kövek! Yessssss! Az aljzatokon kívül már csak ezek kellenek az úk akváriumomhoz, remélem nem lesz horrorárú. A bútorhoz pedig gratula, eszméletlenül néznek ki, kár hogy most fogtam egy saját DIY bútorprojektbe... :(

Köszi, a kövekre mi is kiváncsiak vagyunk. Pontosan sosem tudjuk mekkora méretben érkeznek ez mindig a kicsomizás után derül ki.
De reményeim szerint lesznek benne kicsi és nagy méretű sziklák is.

Árazás tekintetében hasonlóra kell számítani mint a többi kőnél. 1200-1400Ft/kg. Pontos árat nem tudok még de napokon belül kiderül.
 
Időközben fel is töltöttük a JBL Manado és Aqua Basis talajokat azoknak akik egy olcsó megoldást szeretnének növényesbe.
Akiknek a belső fűtő nem felel meg esztétikai okok miatt,van már Hydor külső fűtő, egyenlőre csak a 200-as.
Hydor Koralia arra az esetre ha kevés a keringetés az akiban, de nincs pénz második szűrőre.

A Schego pumpák megérkeztek pár napon belül felkerülnek a shopba.

A kövek is hamarosan befutnak és őket is feltöltjük akkor.

Kellemes böngészést addig is. ;)
 
Csak tud a magyar ha akar!
Jó döntés volt az olcsóbb de elfogadható talajokat is felrakni a SHOP-ba!
Gratula fiúk!
 
Tervezitek a 300-as Hydor ETH kínálatát is?

viktorlantos said:
Időközben fel is töltöttük a JBL Manado és Aqua Basis talajokat azoknak akik egy olcsó megoldást szeretnének növényesbe.
Akiknek a belső fűtő nem felel meg esztétikai okok miatt,van már Hydor külső fűtő, egyenlőre csak a 200-as.
Hydor Koralia arra az esetre ha kevés a keringetés az akiban, de nincs pénz második szűrőre.

A Schego pumpák megérkeztek pár napon belül felkerülnek a shopba.

A kövek is hamarosan befutnak és őket is feltöltjük akkor.

Kellemes böngészést addig is. ;)
 
histi said:
Tervezitek a 300-as Hydor ETH kínálatát is?

viktorlantos said:
Időközben fel is töltöttük a JBL Manado és Aqua Basis talajokat azoknak akik egy olcsó megoldást szeretnének növényesbe.
Akiknek a belső fűtő nem felel meg esztétikai okok miatt,van már Hydor külső fűtő, egyenlőre csak a 200-as.
Hydor Koralia arra az esetre ha kevés a keringetés az akiban, de nincs pénz második szűrőre.

A Schego pumpák megérkeztek pár napon belül felkerülnek a shopba.

A kövek is hamarosan befutnak és őket is feltöltjük akkor.

Kellemes böngészést addig is. ;)

persze, csak várnunk kell míg érkezik némi utánpótlás a nagykerbe.
 
Beérkeztek az új kövek a raktárba.

Most még nem tudok bővebb infót róla, de holnapra kiderítem, hogy kicsi vagy nagyobb kövek érkeztek.
 
Ahhh végre, de jó. Nagy és kicsi mantent is szeretnék venni. Valamit lehet már tudni? Fotók esetleg?
 
Felkerültek az új sziklák is. Manten és a Megkövült fa.

ma jött megint JBL Aquabasis utánpótlás. Remélem a Manado is befut nemsokára.
 
A héten feltöltöttünk pár korábbi terméket.
Így most újra van Tropica 5 literes táptalaj, Papilon nyomáscsökkentő és mágnesszelep, Aqua Medic reaktor.
Felkerült pár új termék, mint a vízcserélő szett, van Hydor 300-as külső fűtő, papilon hajlított olló.

Kellemes böngészést ;)

Manado talajok előrendelésben remélhetőleg hamarosan megérkeznek.
 
Ismét bővült a kínálat néhány új mérsékelt árú termékkel.

http://www.greenaqua.hu/gyartok/blau.html

Blau üveg CO2 szett

http://www.greenaqua.hu/gyartok/wave.html

Wave Box Cube 25 - nano akvárium szett
Wave Box 40 - nano akvárium szett
Wave Solaris 18W Nano lámpa
Wave Eheim Classic diffúzor
Wave spirál diffúzor

A jelenleg kifogyott diffúzor készleteinket is 2 héten belül feltöltjük így ismét rendelhetőek lesznek.
Ma azt az ígéretet kaptam, hogy a Manado talajok is megérkeznek 2 héten belül.

Dekor kövek és fák január elején érkeznek szintén.

ADA szállítmány decemberben már nem jön, de január első heteiben biztos érkezik utánpótlás.
 
Nem rosszak ezek a Wave cuccok, csak kár, hogy nem tudom megnézni a honlapjukat, mert ilyen névvel lehetetlen egy akváriumgyártó honlapját megtalálni. :roll: Nincs rajta valamelyik dobozon a cím? :)
 
Kösz! Azt hittem több infó lesz, de nem, viszont az angoljukon lehet egy kicsit mosolyogni. :lol:
"Wave box is the new frontier of the Aquarius. Ideals for freshwater and marine aquarius. With glass cover and lithing system included."
 
Sylar said:
Kösz! Azt hittem több infó lesz, de nem, viszont az angoljukon lehet egy kicsit mosolyogni. :lol:
"Wave box is the new frontier of the Aquarius. Ideals for freshwater and marine aquarius. With glass cover and lithing system included."

hehe hát igen, de ha kiváncsi vagy valamire megpróbáljuk megválaszolni
 
Back
Oldal tetejére