• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Relaxing green garden 84L

Tegnap kialakult a végleges fauna, bekerült még 10db. CRS és 8db. Tanichthys albonubes - Kolibrihal.
Nagyon jó fej halak csak ajánlani tudom mindenkinek, be ússzák az egész felületet és mélységet arról nem beszélve hogy még szépek is.
Alga fronton már csak egy kis fonál algával küzdöm, de szerintem ez már nem olyan gáz.
Majd kap a pofájába egy kis carbót :D !
Egy pár telefonos kép:
Egy távolabbi
17807843_4ddd35201a1a08193769bde4964f2e31_m.jpg

Egy közelebbi
17807847_7bde4926d4a4741bcd935a9c293726b5_m.jpg

És egy a legidősebb halamról, egyke szegény de úgy látom van barátja ;)
17807849_bf4226807447fbfefd6381b43202e7c1_m.jpg
 
az induláskor nagynak találtam a köveket, de mostanra nagyon reálisak lettek az arányok.
Nagyon jól néz ki! (y)
 
Szia!
Most készülök indítani egy akváriumot, (amint minden cuccos meg lesz hozzá)!
Látom a kűzdelmeket az algákkal, meg az akvárium indítási "nehézségeket". De gondolom ez csak "nekünk újaknak" okoz nagyobb gondot.
 
Szia!nagyon ízléses az algát szerintem simán le küzdöd.
Köszönöm!
Szia!
Most készülök indítani egy akváriumot, (amint minden cuccos meg lesz hozzá)!
Látom a kűzdelmeket az algákkal, meg az akvárium indítási "nehézségeket". De gondolom ez csak "nekünk újaknak" okoz nagyobb gondot.
Szerintem minden akvárium egy új kihívás.
Nyilván egy idő múlva lesz kellő tapasztalat és rutin de azért mindig van min izgulni :D!
Az algát mindenki cumizza, csak egy idő múlva megtanulod őket kezelni. (y)
Sajnos igen ,de ez a szép benne!
Csodás kis akvárium. (y)
Köszi Imi!
 
Nagyon kellemes kis összhangja van az akváriumodnak, nagyon szép a mini meg a blyxa is (ez utóbbi különösen).. Büszke lehetsz rá. Egy apró kérdés, biztos szükség van az előtérben a mederimitációra? Nem akarod összenöveszteni? De valójában szőrszálhasogatok, nagyon pöpec.
 
Back
Oldal tetejére