• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

The Other Planet

Ismét nagyon jó kondiban van az akva. Alga itt ott még fellelhető , de semmi komoly. Fotózásra alkalmas lenne , de nincs ki fotózza (normálisan :D ) A növények az akva működése során most vannak szvsz a legjobb kondiban. Olyan mintha valami növekedési hormont szednének.

A képek minőségért elnézést valamiért egyáltalán nem tudom normálisan meglőni:( Igen és még ami fontos , az üveg csak hátul taknyos mivel oda nem férek be ,hogy megtakarítsam :( :D

Szerintem az a lila és narancs kell oda hátra :)

121 days by MolMat1013, on Flickr

Így még úgyse láttátok :D

Untitled by MolMat1013, on Flickr

Itt a parvula lenne a lényeg , de meg lehet csodálni ezeket a fehér kis apró szörnyetegeket is! :D

Untitled by MolMat1013, on Flickr
 
Sikerült beazonosítani (nem nekem :D ) azokat a kis fehér pöttyöket az üvegen. Ciklopsz , nem tudom ,hogy került bele de már szinte el is fogyott köszönhetően a tegnap beszerzett 10db amanda lazacnak :) Kivételesen kicsik és aranyosak voltak így ma még bővült +10dbal.

Nem félnek , csapatban mozognak (néha libasorban :D ) , kicsik(max2cm) és nem baszogatják a crs-eket szóval az álmom :D Elég hamar hozzászoktak az új helyhez. Képek majd később most még nem fotógének :D
 
Szia.
Gratula a halakhoz. Akkor eddig nem is voltak halak benne?


Volt többféle is , de egyik se volt az igazi.

Kezdtem 2db blackmollyval , de kikerültek crs utódok levadászása miatt.
6db Fantom lazac úgyszint kikerült úgyszint a crs-ek miatt

És most ők vannak :)
 
az amandák nagyon jó fejek, csak nagyon beszariak :D
nálam voltak, de végülis a galaxyk sokkal aktívabbak, úgyhogy ők nyerték meg az evolúciós versenyt. ettől függetlenül az amandák maradtak nagy kedvencek, csak kell vagy 20-30-40, hogy tényleg előjöjjenek.
 
az amandák nagyon jó fejek, csak nagyon beszariak :D
nálam voltak, de végülis a galaxyk sokkal aktívabbak, úgyhogy ők nyerték meg az evolúciós versenyt. ettől függetlenül az amandák maradtak nagy kedvencek, csak kell vagy 20-30-40, hogy tényleg előjöjjenek.


Én nem tapasztalom azt ,hogy félénkek:D Hiába "ugrálok" az akva előtt rám se hederítenek , szvsz csak magukban röhögnek :D
 

Hasonló topikok

Back
Oldal tetejére