• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

The Other Planet

Akkor ismét megkérnék egy moderátort ,hogy tegye át a befejezett naplók közé. Köszönöm! :( :)
 
Látom az utóbbi időben elég szépen pakolászgattad a növényeket. Érdekelne hogy ilyen agyagos talajból miként vetted ki a növényeket, mert én is szeretnék némi átalakítást csinálni,de tartok tőle, mert elég kiterjedt győkérzete van némelyik növényemnek.

Egyébként gyönyörű az akváriumod,örülnék én is ha így nézne ki :)
 
Szia!
Amikor még volt Limnophilan növényed, azt visszavágtad? Nem tapasztaltál, olyat, hogy felkopaszodik és elvékonyodnak a szárai?:(( Mert én mióta megvágtam, hát finoman szólva nem túlzottan tetszik nekem.
Köszönöm válaszod!
 
Szia!
Amikor még volt Limnophilan növényed, azt visszavágtad? Nem tapasztaltál, olyat, hogy felkopaszodik és elvékonyodnak a szárai?:(( Mert én mióta megvágtam, hát finoman szólva nem túlzottan tetszik nekem.
Köszönöm válaszod!


Szia!
Elég sokszor volt visszavágva. Heti 1-2 alkalommal. 2-3hónapig bírta kopaszodás nélkül. Elsőnek felkopaszodott majd a töve elfeketedett. Sajnos ez egy ilyen növény:(
 
Hú, ez jó lett.
Bevallom az elején nem bírtam elképzelni, hogy ez az akvárium így fog kinézni.
Eszméletlen jó a két növénysziget a parvula mini tengerrel.
Gatulálok!
 

Hasonló topikok

Back
Oldal tetejére