• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Nigrolandia 200 liter

Re: Nigro 200 literes akija

Egy másik videó, de ez már HD-ben.
 
Utoljára módosított:
Re: Nigro 200 literes akija

Nagyon szép az akváriumod.
Már hiányoltam az új fotókat,videókat :)
:clap:
 
Re: Nigro 200 literes akija

Uh, ez már valami:p Imádom ezt a minőséget :p Nagyon jó videjo!
 
Re: Nigro 200 literes akija

Nigrolandia egy rövid időre kiemelt az íróasztalom mögül!
Ez nagyon jó kis videó lett! Annyira szép üde az akvárium, a Bolbitis csattan ki az egészségtől!(többek között)
Köszi!
 
Re: Nigro 200 literes akija

Köszi! Tulajdonképpen jól látszik, hogy kb. mi a különbség egy régebbi (2004) DV kamera és egy tükörrefelexes fgép közt. Az egyik meghülyül, a másik meg tud birkózni a fényméréssel.
 
Re: Nigro 200 literes akija

Nagyon tuti!!! :thumbup:
Nekem a vége tetszik a leg jobban.

A zenét kilőttem közbe, és egy kis PAROV STELAR-al helyettesítettem. :D Aztán alig tértem magamhoz! :clap:
 
Re: Nigro 200 literes akija

Természetesen mindkettőt megnéztem eredeti hanggal is. (nem is 1x) ;)

Respektáció... :thumbup:
 
Re: Nigrolanidia 200 liter

Ezt a képet szívesen kiakasztanám a falra én is. :lol:
 
Re: Nigrolanidia 200 liter

na ne szivass ez most már a bekeretezett cucc?

mekkora képet csináltattál. nagyon frankó!
egyébként nem értem hogy végzett ennyire hátul, bár vannak hibái mint minden akinak (az enyémnek is) de szerintem nagyon hátra sorolták.

több infót kérünk a képről!!! ;)
 
Re: Nigrolanidia 200 liter

Így szeretném én is a kis akimat bekereteztetni és mellé a World Ranking levelet, hiszen lehet hogy ilyen csak egyszer van az életben!! ;)
Nagyon baba a kép, többet ,többet!! :lol: ;)
 
Re: Nigrolanidia 200 liter

Gratulálok az akváriumodhoz, szerintem sokkal jobb helyezést érdemeltél volna. :clap:
 
Re: Nigrolanidia 200 liter

Konen said:
Gratulálok az akváriumodhoz, szerintem sokkal jobb helyezést érdemeltél volna. :clap:
Eggyet értek , szerintem is minimum az első 400-ban lenne a helye!
Hiszen Nigrónak aki megfertőzött mkindenkit az akvakertészettel, ez kijárna!! ;)
 
Re: Nigrolanidia 200 liter

Köszi skacok! :oops:
Lapozgatva a Contest Book-ot azért brutál jó akik vannak 500 fölött is. Szóval ez egy erős mezőny. ;)

viktorlantos said:
több infót kérünk a képről!!! ;)

Természetesen keret nélkül küldtem a fotót, de hát így a végére kijár neki egy "paszpartus" keret :D
A fotó a határidő előtti napon készült. Emlékszem, szép napsütötte nyári délután volt... a madarak daloltak... a virágok virágoztak... a halak...
Oh. Sorry kicsit elkalandoztam... :)

Szóval a fotó világítás felkapcs után készült 1-2 órával.
Vettem fekete kartont és körberagasztgattam.

4.jpg


A fotó egy Nikon D80-al készült, 2.8-as fényerejű 28-75 objektívvel.
A beállítások:

Állványról.
f/4.5
28mm
Iso 200
wb: cool white fluorescent

Mivel az üvegen tükröződött az ablakból odaszűrődő nappali fény, ezért időzítőre állítottam a fényképezőt és a hátamra vetett pokróccal - mint Batman - széttárt karokkal vártam a gép csattanását... :D
Szerencsére nem látott senki.
 
Utoljára módosított:
Re: Nigrolanidia 200 liter

Nigro said:
Mivel az üvegen tükröződött az ablakból odaszűrődő nappali fény, ezért időzítőre állítottam a fényképezőt és a hátamra vetett pokróccal - mint Batman - széttárt karokkal vártam a gép csattanását... :D
Szerencsére nem látott senki.
:lol: :lol: :lol:
 
Re: Nigrolanidia 200 liter

Na én az ilyen részletes, de nem elkalandozó :lol: fotó leírásokat hiányolom még néha a képek alól!!
Remélem Viktortól is kapunk hasonlót!! :lol:
 
Back
Oldal tetejére