• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Nigrolandia 200 liter

ISO 800-on és ISO 1000-en tudtam csak róluk értékelhetőt csattintani ;)
De tényleg nem egyszerű... Kb 50 képből egy sem sikerült, ahol a hím összes kéken rikító úszója látszana.
 
Nagyon jó, hogy ilyen ritkaságokat is be lehet szerezni nálatok. Én örvendek, ha az üzletekben az elevenszülők mellett nagy ritkán látok egy könnyebben tartható egyszerübb pontylazacot.

Üdv. Igéző
 
Jött a kis "tornyos", megkívánta a kis "kormos",
de nézzétek csak! Nem bír magával az a kis "taknyos" :p

DSC_9640.jpg
 
Ez úgy jólesett a nap végére :) , gratulálok, Attila lenyűgözött a látvány és az összhatás, jó kis videó!
 
Hahó :wave: !!!!

Veled mi újság???

Az egyik kedvenc akim, és hónapok óta semmi életjel, Attila, ugye megvan még?? Talán 1-2 képet lehetne ?
 
Hát el kell mondanom, hogy a nagy bolti akváriumprojektek miatt ő picit el lett hanyagolva. Tudom, nem szép dolog, de ez van. :oops: A fejemben egy új elrendezés, sőt egy kis technikai tuning motoszkál. :roll:

jan20.jpg


Tudom, ebbe már az ADA olló is beletörne, de nekifutok most már valamikor. A parvula közé durván benőtt a riccia. A többi növényt is ritkítani kellene... :roll:
 
Nekem tetszik nagyon az elvadult style!Messziről még a benőtt riccia is jól néz ki,bár biztos idegesítő lehet!
Esetleg közeli nincs a riccia - parvula fightról? :twisted:
 
Huhhh most megnyugodtam. Még így is gyönyörű, szívesen felvállalnám a problémát,a francba megint nyírnom kell,- szóval becsempészném a hálóba csak ,hogy jobban tudjak aludni :lol: !

Attila, azt ugye tudod Ő egy "alapító" akvárium, ezért tilos szétszedni, meg kell őrizned az utókor számára :p ja és köszi a képet!
 
Köszi nektek! :angel:
Mivel imádom ezt a Rena szettet, nem szívesen válnék meg tőle. A bútort azért lehet, hogy lecserélem, mert a sajátjaink klasszisokkal jobbak (nem reklám... az igazság :) )
A világításon filóztam még, hogy tudnám esetleg függeszteni és a lustaság fő okát okozó zárt tetős megoldást végre hanyagolhatnám.
 
Nálam is ugyanez volt... beette magát a riccia a parvulába, és már majdnem ott tartottam hogy felszedem a gyepet, de az Easy Carboval tökéletesen ki lehet irtani közüle! :)
A Parvula zöldell ezerrel, a riccia meg elbomlik... mire nem jó a Carbo! :D
 
Ez az akvárium még mindig képes inspirálni és elgyönyörködtetni, Atti. Gratulálok, hogy ennyi idő után is így tud kinézni még a bolti teendők mellett is. :clap:
 
Amikor a boltban azt mondtad, hogy a stemek kezdenek elöregedni és már nem az igazi az egész, akkor sokkal rosszabbra gondoltam. Lehet, hogy jól áll neki a távolság, de azért még mindig pöpec darab!
 
Back
Oldal tetejére