• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Nano Cube Bettának Betta nélkül

Én vízcserék után ami nálam 30-40 % közti mindig egyel többet nyomok a mic-mac ból mint szoktam ;)
A garnélák miatt ne izgulj előfordul arra kell figyelni hogy tömeges 6-8 elhullás egyszerre ne történjen mert akkor már nagy a baj.;)
Köszönöm! Még a gyári tápot használom két napja 2 x 3 cseppet akkor most adhatok még kicsit többet?
 
Befelhősödött!
Sajnos reggelre szépen bezavarosodott a víz! Ennek 2 oka lehet szerintem :- tegnapi vizcserekor egy villával pár növény csoport gyökeréhez beszurtam pontosan 6 helyen.
- vagy jobban kilötyköltem a szülőt ( perlon)
Holnapíg várok hátha a szűréske megoldja,ha mégis kiengedtem a gonoszt akkor vizcserét és 3 nap sötétzárkát tervezek.
Egyébként a lakosság jól van elég nagy a nyüzsgés. A nymphodies izmos kis erezetet produkál remélem nem azért mert kínlódik.
Ha valamit rosszul csinálok szóljatok bátran! Előre is köszönöm
 
Sziasztok! elnézést kérek amiért eddig nem jelentkeztem.
ma megérkezik 2213 külső szűrő! ezért is szeretnék tanácsot kérni!
1. a gyári szűrőt is hagyhatom még bent amíg az új szűrő be nem áll?
2. kell cserélni a vizet vagy elég a annyi amennyit a szűrő tartály elvesz?
 
Szeretnék pár képet megosztani veletek.alakul az akvárium...

Alakulunk!

u2u5uta7.jpg


a6ygejy6.jpg


eqequnuq.jpg


quhy7e5u.jpg


vypazena.jpg


ajezaded.jpg


emugajed.jpg


u6e5e7ev.jpg


y7y7ahus.jpg
 
Utoljára módosított moderátor által:
Szia
Milyen kupi? Szerintem tök természetes.Tetszik.(y)Beraktad már a szűrőt gondolom de azért leírom.Hagyd benne a régi szűrőt,hogy be oltsa az ujjat és nem kell csak azért vizet cserélni.Nekem is 2213-as van megvagyok elégedve vele
 
Utoljára módosított:
a képeken látható új szerzemények :Eleocharis parvula most csak 1 600,00 Ft - Green Aqua
amit sajnos a kipusztult UG helyett kellett ültetni ,a másik új kedvenc :Riccia fluitans TC most csak 1 500,00 Ft - Green Aqua
már másnap szemmel láthatóan kezdett növekedni.
változások :szűrés eheim 2213 biológiai töltet+ a gyári perlon szűrő amit két hét után vennék ki az akiból addig segít beérni az új szűrőt.
tápozás GA mic ,mac, 1,5ml + easycarbo 1,2ml naponta
bármilyen észrevételt szívesen veszek!!!!!!
 
Szia
Milyen kupi? Szerintem tök természetes.Tetszik.(y)Beraktad már a szűrőt gondolom de azért leírom.Hagyd benne a régi szűrőt,hogy be oltsa az ujjat és nem kell csak azért vizet cserélni.Nekem is 2213-as van megvagyok elégedve vele

Köszönöm szépen! igen épp írtam a változásokat csak lassan pötyögök :whistle: ! el is felejtettem még adagolok sera aquqtant is!
 
Back
Oldal tetejére