• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Kis növényhatározó, avagy mi ez a növény?

Üdv.
Igazándiból HM-et akartam venni, de csak ez volt. Azért elhoztam. Elültetem, lesz ami lesz.
20220623_195203.jpg
HC vagy MC? Szerintetek sem HM? 😄

Fordítás:
Hemianthus callitrichoides cuba vagy Micranthemum monte carlo? Szerintetek sem Hemianthus micranthemoides? 😄
 
Üdv.
Igazándiból HM-et akartam venni, de csak ez volt. Azért elhoztam. Elültetem, lesz ami lesz.
View attachment 167889
HC vagy MC? Szerintetek sem HM? 😄

Fordítás:
Hemianthus callitrichoides cuba vagy Micranthemum monte carlo? Szerintetek sem Hemianthus micranthemoides? 😄
Nem vagyok ezzel a három gyepnövénnyel nagy spíler, de inkább MC, mint HC. A HC kisebb levelű. Ez a képen az a fajta, amelyik inkább oldalra folyik, kőre- fára, lelógó gombócnak is használható.(szerintem) Az biztos, hogy ilyenem is volt helyi boltból, de sokkal agresszívabban terült, mint a Cuba, nem fértek el egymás mellett. Mivel lusta vagyok, a Cuba maradt. 🙂
 
Nem vagyok ezzel a három gyepnövénnyel nagy spíler, de inkább MC, mint HC. A HC kisebb levelű. Ez a képen az a fajta, amelyik inkább oldalra folyik, kőre- fára, lelógó gombócnak is használható.(szerintem) Az biztos, hogy ilyenem is volt helyi boltból, de sokkal agresszívabban terült, mint a Cuba, nem fértek el egymás mellett. Mivel lusta vagyok, a Cuba maradt. 🙂
A tippem nekem is MC volt. Köszi a megerősítést.
 
Mennyi ideje van nálad?
Lehet, hogy szárazon lett nevelve és ezek még az emers levelek. A felsőkön látszik, mintha elnyúltabb lenne már.
Több hónapja. Elvileg nem is rendeltem, valamilyen másik növénnyel együtt érkezett.
 
Szeretném megtudni,hogy ennek a növénynek mi a neve.
 

Attachments

  • 301214936_2242645762584426_631464301329366945_n.jpg
    301214936_2242645762584426_631464301329366945_n.jpg
    300.7 KB · Megtekintések: 29
sziasztok!

segitene valaki pls, hogy mi ez a két növény? egy kisállatkereskedésben találtam őket egész olcson, uh elhoztam, de nem tudták megmondani a nevüket. Előre is köszönöm a segítséget!

EaPwNtD.jpg
QZ0Lbk1.jpg
 

Attachments

  • QZ0Lbk1.jpg
    QZ0Lbk1.jpg
    91.3 KB · Megtekintések: 47
Back
Oldal tetejére