• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Kezdő 15-ös akvárium

A kicsik kis guppik. A valisneriát előre kellet ültetnem, mert egy lávakőre kötöztem fel a mohát és csak így fért el. A kicsik elvileg a közeli iskola akváriumában fognak új szállást kapni.
 
Sziasztok!

Először is Boldog Karácsonyt így utólag is.
Másodszor pedig az akvárium kapott egy Haqos flex 400-as akasztós szűrőt. Azóta folyamatosan megy, amit a víz zavarosságának hiányán látni. A befolyó alá betettem a Co2 porlasztót. Egyelőre az áramlás erősségével játszadozom, mert ha kicsi akkor nem keveredik jól a Co2, ha erős akkor pedig a parvula akar kijönni az aljzatból.
a1_2012_12_29_r6dcykvt6h.jpg

Egy kaja. A sakura hímek kicsit színtelenek, a nőstények szép pirosak.
a1_2012_12_29_ln9e37yz00.jpg
 
Amíg az új szűrő szivacsa be nem érik bánj óvatosan az etetéssel!
Csinálhatsz hetente több vízcserét is!
Alakul lassan!Nem csak technikailag!;)
 
Sziasztok!

Az ünnepeknek és a vizsgáknak is vége, úgyhogy most megint van időm jelentkezni.


Barna alga ment, zöld pont alga jött. Olvasgattam itt a fórumon, hogy mi fán terem, ezért beiktattam még egy palack CO2-t. De helyettem beszéljenek a képek. Az ünnepek alatt sikerült eltörnöm a neon csövet és jó 1 hétig egy 4w os neon világított a parvula meg is sínylette egy kicsit.

a1_2013_1_12_dbgnpgxye0.jpg

A parvula kicsit meg ment a gyenge világítás miatt.
a1_2013_1_12_65o1o7o3mz.jpg

Éjszaka kirúg a hámból az algaevő. Nem tudom, ezt hogy gondolta. Lehet mint a viccbe a repülő tehén...
a1_2013_1_12_r0xcgevv1g.jpg
 
Back
Oldal tetejére