• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Hungarian Aquascaping Contest 2009 (HAC)

Én is gratulálok mindenkinek, a győzteseknek külön is, megérdemelték.
Nagyon örülök, hogy egy bő egy év alatt ide fejlődött a növényes akvarisztika hazánkban. :D
 
Gratulálok mindenkinek aki indult, de különösen az első három helyezettnek, csodálatos akváriumokat alkottak! De a többi akvárium is nagyon szép lett ! A zsűri is korrektül végezte a dolgát ! Jövőre én is indulok :)
 
Én is gratulálok minden résztvevőnek.Nem irigylem a zsűriket, sztem. korrekt volt a hozzászólásuk.
 
Juj de jó. Asszem lesz mit olvasgatnom ma este :D Gratulálok a nyerteseknek és az összes lelkes résztvevőnek. ;)
 
Először is hadd gratuláljak minden résztvevőnek, sok szép akvárium született! Igaz, Viktor papirforma győzelmet emlegetett, de megmondom őszintén, hogy én akkor is meglepődtem. Nem modom, hogy titkon nem reménykedtem egy dobogós helyezésben, de az első helyre akkor sem számítottam. Egyetértek Viktorral, hogy jövőre fel lehet kötni a gatyát, mert a most látottak alapján, izzasztó verseny lesz!

Köszönöm a tisztelt Zsűrinek az elismerő szavakat és a kritikákat egyaránt! A fórum lakóinak pedig a rengeteg hozzászólást(akár az akváriumomnál, akár másik topikokban), nagyon sokat hasznosítottam belőlük!

Igazán örülök :D
 
N-dee said:
Először is hadd gratuláljak minden résztvevőnek, sok szép akvárium született! Igaz, Viktor papirforma győzelmet emlegetett, de megmondom őszintén, hogy én akkor is meglepődtem. Nem modom, hogy titkon nem reménykedtem egy dobogós helyezésben, de az első helyre akkor sem számítottam. Egyetértek Viktorral, hogy jövőre fel lehet kötni a gatyát, mert a most látottak alapján, izzasztó verseny lesz!

Köszönöm a tisztelt Zsűrinek az elismerő szavakat és a kritikákat egyaránt! A fórum lakóinak pedig a rengeteg hozzászólást(akár az akváriumomnál, akár másik topikokban), nagyon sokat hasznosítottam belőlük!

Igazán örülök :D

Mi pedig holnap elkezdjük a családlátogatásokat, hogy megbizonyosodjunk róla, hogy valóban a saját akváriumaitokat küldtétek be.
És jaj annak akinek nincs ilyen akváriuma....

Ops NDee mintha egy üres akit láttam volna a naplódban :D Jajj be kár jaj be kááááár. :lol:

Gratulálok az első helyhez. Szép munka volt.
És mond akváriumboltot fogsz nyitni ezzel a csomó akváriummal amit mostanság nyertél? :p
 
Huhhhh.Nem semmi izgalmak voltak itt kérem.Remélem jövőre nem kell ilyen hosszú időt várni az eredményhirdetésig! :? :D
N-dee, és persze minden résztvevőnek sok-sok gratuláció !
 
Gratulálok én is mindenkinek és köszönöm ezt a nagyszerű lehetőséget mind a zsűrinek, mind pedig a szponzoroknak.
Valóban hihetetlen hogy mennyit fejlődtünk 1 év alatt és újra van mit várni...

Köszönöm, köszönjük.
 
Szeretnék én is gratulálni minden résztvevőnek.
Gyönyörű akváriumokat sikerült összerakni, és ezeket elnézegetve látható hogy türelemmel és kitartással milyen szépségeket lehet létrehozni.
 
Gratulálok minden nevezőnek. Szép akváriumok, jó csapat jött össze, főleg a középmezőnyben látszik a kiélezett helyzet. A bíráknak, támogatóknak köszönöm a levezénylést, szép munka volt:)

Az irányvonal, feladat adott! Már most lehet készülni HAC 2010-re ;) Kemény meccs lesz az is, keményebb, mint az idei. Szivacs mód szívja magába mindenki a tudományt :cool:
 
Csatlakozom az előttem szólókhoz,nagyon szép akik jelentkeztek a versenyre.
Gratulálok minden nevezőnek,szervezőknek,bíráknak és támogatónak.
Akik lemaradtak a dobogóról azonknak sincs okuk keseregni,mindenki fantasztikusat alkotott.
DE JÖVŐRE MÁR ÉN IS OTT LESZEK!!!!!!!!!!!!! És szerintem egy kicsit (nagyon)népesebb lesz a mezőny.
 
Én is gratulálok, mind a résztvevőknek, mind a versenyzőknek! A zsűri igazán jó munkát végzett és remek akik születtek. 2010-ben én is belépek a mezőnybe:)
 
Én is gratulálok a rendezőknek a nagyon jól sikerült lebonyolításhoz, a versenyzőknek a nagyon szép akváriumokhoz.
Az oldal megjelenítése is nagyon profi, jól kezelhető, átlátható.
Mint versenyző (39.sz. 10l nano)), egyetértek a kritikákkal, örülök a dicséreteknek.
Végigolvasva az értékeléseket, megnézve az akikat egyetértek vele, hogy az akik nagyobb része még befejezetlen (az enyém is), még nem a csúcsformájukat mutatják. Most is nagyon szépek, kíváncsi lennék néhány hónap múlva hogy tündökölnek. (Itt a fórumon be lehet mutatni, én tervezem is)
Nagyon sokan a verseny kiírás után kezdték el építeni akváriumukat és tudjuk, hogy sok profi növényes aki fél évig, vagy még tovább készül.

Ez a verseny nagy lökést ad a hazai akvarisztikának (hát kell neki), hihetetlen fejlődést mutat az akvakertészetben.
Terjesszük a HAC oldalt, mutassuk be minél szélesebb körben, nem csak akvaristáknak.
 
Noh többen is megkerestek azügyben, hogy milyen Nick nevet takar egy egy valós név ;)

Ha megtennétek, hogy az azonositó mellé vagy akár a nevetek mellé leírjátok a Nick neveket az sokaknak segítene a beazonosításban.
Persze a versenyben sokan vannak akik itt a fórumon nincsenek jelen, mivel az Akvárium Magazinban is volt egy felhívás, de a többségét be tudjuk azonosítani.

előre is köszi :p
 
Ez aztán a motiváció!

Most akarom indítani életem első igazi növényesét, és annál jobban még Amano bácsi sem ösztönözne, mint ahogy a résztvevők akváriumai. Fogadja elismerésemet minden résztvevő és természetesen köszönet a szervezőknek, akik vállukra vették az "ige hirdetését" kishazánkban, ezáltal terjesztve az akvarisztika e nemes ágának népszerűségét.

Gratulálok!
 
Gratulálok a Nyertesnek! ( Nem hiába volt a kedvenc akvám!), és gratulálok a helyezetteknek, és minden résztvevőnek!! ;)
Gyönyörű akvákat alkottatok!
 
Back
Oldal tetejére