• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Hungarian Aquascaping Contest 2009 (HAC)

Viktor, köszi a választ, erre voltam kíváncsi.

Nigro, gondoltam hogy elvonatkoztatsz attól, hogy láttad az akváriumot indításnál, meg hogy országos cimborák vagyunk. El is várom hogy így tedd, semmi nyali fali :lol:

Alig várom már hogy napvilágot lássanak a nevezett akváriumok, na és az eredmény is persze, meg természetesen egyre több hazai növényes akváriumot láthassunk akár versenyeken is!
Hajrá Akvakertészek!
 
Ha lezárul a nevezés,megtudhatjuk legalább,hogy mennyi akváriummal neveztek?
Most majd mi rágjuk le a tíz körmünket egy hónapig.
 
Tényleg az utolsó percekre hagytátok sokan.... ;) Mindenesetre ma is elég sok aki esett be.
Úgyhogy lassan szép kis tábor várja az értékelést. Aminek kifejezetten örülök. :p
 
Jelentem eddig 100 beküldött fotónk van a versenyre. 25-30 akvárium lett nevezve.
Mai nap még lehet küldeni, de éjfélkor mint Stohl Buci, összeérintem a kezeimet és lezárom a jelentkezést :D

Köszönjük a nevezéseket ;)
 
Hali!


Ezt most nem értem: Nigro blogján olyan mintha ki lenne tolva a nevezési határidő, pedig én úgy emlékszem reggel még jó volt a visszaszámlálás.
 
A blogon lévő visszaszámláló a saját gépemről nézte a dátumot. Nálam pedig 12.-e van.....
Egyébként már az eheti lottószámokat is tudom :lol:
(Nem értettem, hogy miért nem mutat jól. Már mindenféle időzónákat állítgattam rajta, hogy jó legyen, mire megtaláltam a hibát ...grr)
 
Noh akkor ezennel.......

LEZÁROM A JELENTKEZÉST ;)

Köszönjük mindenkinek aki részt vesz a versenyben. bevallom eleinte szkeptikus voltam, hogy túl kevés akvárium érkezik mi pedig nagyon rákészültünk.
Az utolsó 1-2 nap iszonyat sokat küldtetek összesen 131 fotó és 35 nevezés. SZÉP.

Proci kötélidegekkel utolsó szeretett volna lenni ezért 3 perccel a határidő előtt nevezett.
Pechére Orpheus a pókerarcú kertész ráemelt és az UTOLSÓ percben bedobta az akiját. :D

Úgyhogy a rezzenéstelen pókerarc és kötélideg bajnokság nyertese Orpheus. Gratulálunk neki :geek: :lol:

Néhány hét múva egy szép galériában láthatjátok az össszes indulót akkor már a helyezésekkel.

A zsűri most vissszavonul és serény pontozásba kezd.... :ugeek:

HAC 2009
 
Szeretnék sok sikert kívánni az összes nevezőnek. Orpheusnak meg gratulálok :twisted:
Jó pontozást :)
 
snoop85 said:
Kicsit nagyobb is lehetett volna a felbontás :cry: :D

photoshop guru vagyok ;) megnéztem mi az amiből még nem igazán vehető ki milyen az aki és csinaltam egy olyan méretet. hö hö :D

viszont tényleg szép szines dzsungel
 
35 nevezés? Az szép!
Grat Orpheus, én nem bírtam volna... :)

Vik: A kíváncsiskodók nevében köszönöm a képet. ;) Ha mást nem is, de az én akváriumomat megtaláltam rajta. :)
Sőt! Dani akváriuma is megvan!
 
peti44 said:
35 nevezés? Az szép!
Grat Orpheus, én nem bírtam volna... :)

Vik: A kíváncsiskodók nevében köszönöm a képet. ;) Ha mást nem is, de az én akváriumomat megtaláltam rajta. :)
Sőt! Dani akváriuma is megvan!

Én is megtaláltam a tiédet, meg a sajátomat :)
 
Én semmivel :) De megpróbálom majd
A saját akimra ráismerek, Peti akijának a fotóját meg már láttam így tudom milyen. :D
 
Rafkós "ez" a Viktor, 5 percig kerestem az aksiaimat mire eszembe jutottak az ismertetőik. :)
Egyébként örülök, hogy a top 50-ben benne leszek. :D Bár lehet, hogy nyitnak nekem egy "futottak még" kategóriát.(bocs modik ha ezt nem lett volna szabad leírnom)
 
jojo said:
Hali!

Mivel nagyítottátok ki?
Én a World-be baraktam de nem az igazi...


A fotót bármilyen képnézegetővel felnagyíthatod de nem fogsz többet látni mert direkt kicsibe csináltam ;)
Egyébként ahogy Daniék is írták max a sajátját találja meg az ember ;)
 
Back
Oldal tetejére