• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Garnélás Green Shelter

Sziasztok.
Felturboztuk az akit. Kapott egy Eheim kulso szurot. Ez sokkal kisebb helyet foglal el az uvegen belul. Igaz, hogy szep zold...de idovel biztosan sikerul fejlesztgetni rajta es akkor kap uveg ki-befolyot es atlatszo csovet.
Mindenki jol van. Egy pici garnélát sajna kinyirtam. Nem vettem eszre, hogy leszippantottam es egy ejszakat az erkelyen toltott. Masnap delben amikor a masik akit takaritottam, akkor lattam meg, hogy ott ul a vodor aljan. Akkor meg elt. Kergettem egy kicsit de amikor visszatettem az akiba mar csak lehullott. :unsure:
Majd jobban odafigyelek.
A copper hozza a masodik bimbot, bar meg az elso sem nyilt ki. Jol erzi magat. Lassan mohanyiras lesz megint.
A tripartita no, mint egy orult. Kimaszni nem akar a vizbol, pedig megmutattam neki az utat. Igy tok bena.
View attachment 57066 View attachment 57067
Tovabbi szep napot.
Jart neki a kulso szuro, nagyon szep lett az aki, szep egeszsegesek a novenyek!
En cshajnabol szoktam uveg motyokat rendelni, 3. alkalommal is minden ok..., nehany e.-ert..., csak sok ido 4-5 het mire ide er.
 
Telnek a zold hetkoznapok.
Olyan bekesen gondtalanul mukodik ez a kis aki,hogy el sem hiszem. A masikban mindig van valami....ez meg csak ugy megy.
A garnélák szaporodnak folyamatosan. A mohak, bucek, anubaisok nonek.
Megvaltam a tripartotatol. Gyonyoruen dusult, de nem illett ide. Azt terveztem, hogy majd kino a viz fele...de eszebe sem jutott.:ROFLMAO:
Igy Fontinalis sp Willow kerult a helyere. Csodaszep kis novenyke.
20180624_160147.jpg 20180624_185009.jpg
Ezek sosem tudnak kulturaltan etkezni. Mindig kipakolnak a talbol.:D
Tovabbi szep estet!
 
Sziasztok.
Kerdes!
Mar nagyon regota tepelodom, mert szeretnek galaxy razborakat, de felek, hogy megboritanak ezt a szep egyensulyt. Azt lattam, hogy mas is tart ekkora akiban galaxykat es kb. 6 dbra gondoltam... de nem tudom eldonteni. Masfelol attol is tartok kicsit, hogy lemeszarolnak a kis garnikat. Bar boven van hova elbujni, de miutan eddig nem volt szamukra ragadozo, igy lehet, hogy el sem bujnanak a nyomorultak.
Szerintetek?
 
Az biztos, hogy ahol nincs hal, csak garnéla, ott sokkal szebbek, nyugodtabbak, békésen élnek szaporodnak.
Galaxym volt nekem is, szaporodtak is, de bizony megcsappant a kis garnélák száma mellettük. Nem egy vega hal, az biztos, de látod, bettából is van bamba béna és igazi killer ösztönű is.
Egy próbát megér; @Molnár Máté is maga szereti kitapasztalni, hogy működnek a dolgok.;)
 
Sziasztok.
Kerdes!
Mar nagyon regota tepelodom, mert szeretnek galaxy razborakat, de felek, hogy megboritanak ezt a szep egyensulyt. Azt lattam, hogy mas is tart ekkora akiban galaxykat es kb. 6 dbra gondoltam... de nem tudom eldonteni. Masfelol attol is tartok kicsit, hogy lemeszarolnak a kis garnikat. Bar boven van hova elbujni, de miutan eddig nem volt szamukra ragadozo, igy lehet, hogy el sem bujnanak a nyomorultak.
Szerintetek?

A garnikat nem bántják, viszont nekem szép lassan mindig elkoptak, pedig próbaltam az igényeiknek megfelelő helyre tenni őket. Szerintem én többet nem próbálkozom velük.
 
Sziasztok.
Kerdes!
Mar nagyon regota tepelodom, mert szeretnek galaxy razborakat, de felek, hogy megboritanak ezt a szep egyensulyt. Azt lattam, hogy mas is tart ekkora akiban galaxykat es kb. 6 dbra gondoltam... de nem tudom eldonteni. Masfelol attol is tartok kicsit, hogy lemeszarolnak a kis garnikat. Bar boven van hova elbujni, de miutan eddig nem volt szamukra ragadozo, igy lehet, hogy el sem bujnanak a nyomorultak.
Szerintetek?
a 20 literesemben tanyázik 5 galaxy, a két hím tesztgarnélámmal vígan elvannak már hónapok óta :D
 

Hasonló topikok

Back
Oldal tetejére