• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Low-tech Buce&garnéla

Jó volt végigolvasni a naplódat, hasonlót szeretnék én is létrehozni.
Van valami jótanács, amit mindenféleképpen úgy csináljak, vagy amit mellőzzek? Tudom, hogy ahány akvárium, annyiféle élővilág...
 
Jó volt végigolvasni a naplódat, hasonlót szeretnék én is létrehozni.
Van valami jótanács, amit mindenféleképpen úgy csináljak, vagy amit mellőzzek? Tudom, hogy ahány akvárium, annyiféle élővilág...
Kedves Evi. Koszonom szavaid, nagyon kedves vagy.
Ha most kezdenem az elso akimat meg ennyi scape-t sem raknek bele. Csak a novenyek viselkedeset figyelnem meg. Hogy mitol lesz esetleg alga es hogyan kuzdhetek meg vele. A low tech vonal is szep, de sok sok turelmet igenyel, ezt nem banom. Most is ketfele akit uzemelek.
A talajvalasztasom szerintem jo volt. A light amazonia jo valasztas, csak egy ev utan igenis el kell kezdeni tapgolyozni.
Barmibe is kezdesz bele ne akarj elsore hibatlant. A fak, kovek legyenek konnyen kezelhetok, esetleg mozdithatok. Nagyon szep hobbi. Merj probalkozni! Meglatod majd neked mi jon be. Lesz kedvenc novenyed, vagy olyan amit ki nem allhatsz. Kesobb kialakul egy iranyzat is a fejedben. Ne a legbonyolultabb dologgal kezdj, nehogy elvegye a kedved.
Persze, ha pont a kihivasok kellenek...;)
Mindenesetre kivancsian varom a naplod!
Olvass minel tobbet!
Szurkolok!:)
 
Már két hete folyton csak olvasok, aztán hol ebbe leszek szerelmes, hol abba.
Annyi már letisztult, hogy nem akarok co2-s akit, maradnék a símánál. A tied az egyik, mely megfogott, az élővilág bemutatása itt fantasztikus. :) aranyosak a garnélák, egyik kedvenc állatkává váltak a leírtak/képek alapján.
Még gyűjtöm az infót, meg a rávalókat, aztán szerintem az ünnepek után indul a projekt.
 

Hasonló topikok

Back
Oldal tetejére