• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Garnélás Green Shelter

Sziasztok.
Megtortent a szokasos vizcsere. Megnyiryam a mohacskakat. Meg nem igazan jottem ra, hogy a spike mohat hogy kell nyirni, hogy szep legyen es bedusuljon, de majd probalkozom.
Az a ket buce meg mindig bimbos. Az egyik ahogy eldobta az elozot mar hozza is az ujat. Nagyon szep.
20180513_190459.jpg
20180513_190320.jpg
Szep estet!
 

Attachments

  • 20180513_190453.jpg
    20180513_190453.jpg
    135.7 KB · Megtekintések: 3
  • 20180513_171916.jpg
    20180513_171916.jpg
    220.6 KB · Megtekintések: 1
Szia.
Meg tudnád mondani hogy hívják ezt az aljzatot? Nagyon tetszik. Bár nem talajként használnám,.... építkeznék belőle.
Dennerle baikal dekorkavics. De a GAban azt mondtak a sracok, hogy mar nem gyartja a dennerle.
A sima bazaltzuzalek ilyen meg, esetleg kukkantcs be Luigi13 -ek Bucelandjaba, ott is csodaszep a talaj. Es az bazaltzuzalek.
 
Dennerle baikal dekorkavics. De a GAban azt mondtak a sracok, hogy mar nem gyartja a dennerle.
A sima bazaltzuzalek ilyen meg, esetleg kukkantcs be Luigi13 -ek Bucelandjaba, ott is csodaszep a talaj. Es az bazaltzuzalek.
Szia. Találtam aljzatot. [emoji5] Én Németországban élek és találtam német oldalon. Lehet, csak otthon nem forgalmazzák.
 
Utoljára módosított moderátor által:
Tényleg brutál ez a baikal kavics. A yukon is iszonyat eltalált cucc.

Dennerle honlapján még mindkettő fent van egyébként, ettől függetlenül simán lehet hogy leálltak a gyártásával. Nyilván GA-s srácok többet tudnak mint mi. :D

Bocsi az offért!
 
Tényleg brutál ez a baikal kavics. A yukon is iszonyat eltalált cucc.

Dennerle honlapján még mindkettő fent van egyébként, ettől függetlenül simán lehet hogy leálltak a gyártásával. Nyilván GA-s srácok többet tudnak mint mi. :D

Bocsi az offért!
Nem off. A talajomrol beszelgetunk. ;):D
Nekem is nagyon tetszik ez a talaj. Gondolom..."amig a keszlet tart" alapon van meg nekik.
 
Sziasztok.
Telnek a szokasos hetkoznapok. Vizcsere tortent. 8 kisgarnit kellett visszatelepitenem. Jo ez a kipakolos akvarium, de sokszor igy is kevesnem erzem a ~30 litert takaritaskor. Bekoltozott @Luigi13 -ektol a nyeremenyBuce. Koszonet erte.
Rendeltunk kis elotet lencseket a telomhoz. Nem egy nagy szam de jatszani jo vele.
20180602_185545.jpg 20180602_185825.jpg
Tovabbi szep napot.
 
Sziasztok.
Telnek a szokasos hetkoznapok. Vizcsere tortent. 8 kisgarnit kellett visszatelepitenem. Jo ez a kipakolos akvarium, de sokszor igy is kevesnem erzem a ~30 litert takaritaskor. Bekoltozott @Luigi13 -ektol a nyeremenyBuce. Koszonet erte.
Rendeltunk kis elotet lencseket a telomhoz. Nem egy nagy szam de jatszani jo vele.
View attachment 56631 View attachment 56632
Tovabbi szep napot.

Szuper! :)
Jöhetnek még képek :)
Egész jó kis lencsék, még a garnéla fején lévő recék is kivehetőek.
 
Sziasztok.
Felturboztuk az akit. Kapott egy Eheim kulso szurot. Ez sokkal kisebb helyet foglal el az uvegen belul. Igaz, hogy szep zold...de idovel biztosan sikerul fejlesztgetni rajta es akkor kap uveg ki-befolyot es atlatszo csovet.
Mindenki jol van. Egy pici garnélát sajna kinyirtam. Nem vettem eszre, hogy leszippantottam es egy ejszakat az erkelyen toltott. Masnap delben amikor a masik akit takaritottam, akkor lattam meg, hogy ott ul a vodor aljan. Akkor meg elt. Kergettem egy kicsit de amikor visszatettem az akiba mar csak lehullott. :unsure:
Majd jobban odafigyelek.
A copper hozza a masodik bimbot, bar meg az elso sem nyilt ki. Jol erzi magat. Lassan mohanyiras lesz megint.
A tripartita no, mint egy orult. Kimaszni nem akar a vizbol, pedig megmutattam neki az utat. Igy tok bena.
20180610_115842.jpg 20180610_115853.jpg
Tovabbi szep napot.
 

Hasonló topikok

Back
Oldal tetejére